realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

1 izbový

33 m2

123 000,-

Druh ponukyPredaj, Byty, 1 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto
UlicaČeskoslovenskej armády
Výmera33 m2
Počet izieb1
Poschodie1 / 4
Ing. Alena Katonová

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Exkluzívne pre Vás u nás!

Dohoda istá!

Mestská časť Košice I. - Staré Mesto je Vašou srdcovkou a chcete sa stať majiteľom bytu v tejto lokalite?

Radi sa vyhnete ranným a poobedňajším dopravným zápcham pri ceste do a z práce?

Hľadáte si štartovací byt alebo sa  potrebujete  presťahovať z väčšieho do menšieho bytu?

Chcete kúpiť nehnuteľnosť ako investíciu s výbornou možnosťou prenajímania a s nízkymi nákladmi na byt? 

Chcete kúpiť byt svojmu dieťaťu, ktoré študuje v Košiciach a neplatiť prenájom? 

Ak áno, tak tento byt je určený práve Vám, exkluzívne pre Vás u nás!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová a  RK Atomia Vám ponúka príjemné bývanie v 1 izbovom TEHLOVOM byte  v osobnom vlastníctve, ktorý sa nachádza v centre,  vo vyhľadávanej a žiadanej lokalite - Košice I. Staré Mesto, ul. Československej armády.  Byt pozostáva z 1 obytnej miestnosti  a príslušenstva, ktoré tvorí kuchyňa, kúpeľňa, WC, predsieň a pivnica. Byt má francúzsky balkón. Jeho úžitková výmera podľa portálu katastra je 33 m2.  Vo vlastníctve majiteľov je aj spoluvlastnícky podiel na pozemku pod obytným domom. Byt sa nachádza na ideálnom vysokom  1.poschodí (2.nadzemné podlažie)  zo 4.poschodí obytného domu.  Pod bytom je byt. Obytný dom má výťah.  Zamilujete si danú lokalitu tak ako terajší majitelia a bývajúci. Jednoizbových tehlových bytov je v lokalite Košice - Staré Mesto a Sever veľmi málo, preto dopyt prevyšuje ponuku. 

DISPOZÍCIA  A ORIENTÁCIA BYTU

Poprechádzajte sa po byte vďaka virtuálnej 3D obhliadke (pohybujete sa po bielych kruhoch) na stránke atomia.sk alebo kliknutím na uvedený link (v prípade niektorého inzerného portálu sa dostanete do 3D obhliadky skopírovaním nižšie uvedeného linku do vášho prehliadača):

https://my.matterport.com/show/?m=4dopeMQRFZo

Pozrite si aj 3D pôdorys bytu a odmerajte si rozmery, ktoré Vás zaujímajú.

Byt je orientovaný na juhovýchod, má pekný výhľad do okolia  obytného domu - nikomu sa nepozeráte do okien. Byt  je presvetlený a príjemný v lete a aj v zime. Veľmi zaujímavý je francúzsky balkón - francúzske okná s výstupom a so zábradlím.   Byt spĺňa všetky požiadavky na  trvalé bývanie ale zároveň je vhodný na prenájom v prípade kúpy bytu ako investície do nehnuteľnosti.

Byt je možné veľmi jednoducho a rýchlo upraviť na 1,5 izb. byt.  V  izbe na spoločnej tehlovej stene s kúpeľňou sa môže osadiť kuchynská linka, čím vznikne obývacia izba s kuchynskou časťou a z priestrannej kuchyne bude spálňa. Priečky v byte sú tehlové a  nie sú nosné. 

STAV BYTU

Byt je po rekonštrukcii realizovanej pred rokmi, ako posledná sa menila kuchynská linka. Podlahy v miestnostiach sú:  v kuchyni, izbe a v predsieni je plávajúca podlaha, v  kúpeľni je keramická dlažba a v toalete je  PVC.  

Byt má:

- plastové okná vrátane francúzskeho balkóna  

- murované jadro

- nové rozvody vody a odpadu v jadre a kuchyni, stúpacie vedenie v toalete je menené

- elektrické rozvody sú čiastočne menené a vedené v lištách

- v kúpeľni sa nachádza vaňa, umývadlo, zrkadlo, kúpeľňová skrinka a do pol steny je keramický obklad

- toaleta je samostatná

- kuchynská linka na báze dreva je vyrobená  na mieru do tvaru L a má  dostatok úložného a pracovného priestoru, svetelnú rampu,zabudovanú plynovú varnú dosku, osadený nerezový   drez s odkladacím priestorom a pákovou batériou

- v kuchyni sa nachádza aj vymurovaný skladový úložný priestor a priestor na stolovanie

OBYTNÝ DOM

Obytný dom je zateplený, sú menené vstupné brány a okná na spoločných priestoroch. 

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Predaj bytu nie je ničím obmedzený. Byt je kúpou voľný. 

LOKALITA

V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi. Zónu oddychu Vám poskytnú mestské parky v bezprostrednej blízkosti využívané hlavne rodinami s deťmi. Večerné prechádzky centrom mesta - nezabudnuteľná atmosféra, ktorú môžete zažívať každý večer, nielen niekoľkokrát v roku. 

Lokalita s plnou občianskou vybavenosťou, dopravnou infraštruktúrou a nákupnými možnosťami. Výborné bčianske vybavenie v okolí - MHD, materská škôlka, základná škola, stredné školy, Technická univerzita, UPJŠ,   ihriská, pošta, poliklinika, obchodné centrá. Centrum mesta je v dostupnosti pár minút pešej chôdze.

V byte vládne príjemná atmosféra  - príďte sa o tom sami presvedčiť!

Páči sa Vám tento byt? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návrhu na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Ďalšie info

Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggiabalkón
Počet loggií/balkónov1 ks
Výťaháno
Konštrukcia bytutehla
Terasanie
Murované jadroáno
Oknáplastové
OstatnéPivnica, Šatník
Spôsob kúreniaústredné
Energetický certifikátB