realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

1 izbový

24 m2

108 990,-

Druh ponukyPredaj, Byty, 1 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice II, Terasa - Západ
UlicaPovažská
Výmera24 m2
Počet izieb1
Poschodieprízemie / 7
Ing. Alena Katonová

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Hľadáte si štartovací byt?

Chcete kúpiť byt svojmu dieťaťu, ktoré študuje v Košiciach a neplatiť prenájom? 

Chcete kúpiť nehnuteľnosť ako investíciu s výbornou možnosťou prenajímania a s nízkymi nákladmi na byt? 

Hľadáte obytný dom s bezbariérovým vstupom do obytného domu a aj do bytu?

Radi sa vyhnete ranným a poobedňajším dopravným zápcham pri ceste do a z práce?

Ak áno, tak tento byt je určený práve Vám, exkluzívne pre Vás u nás!

Ponúkame Vám príjemné bývanie v NOVOZREKONŠTRUOVANOM 1 izbovom byte  v osobnom vlastníctve, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej a žiadanej lokalite - Košice II. - sídlisko Terasa, na ul. Považská pri FNsP.  Byt pozostáva z 1 obytnej miestnosti  a príslušenstva, ktoré tvorí kuchyňa, kúpeľňa s WC, predsieň a pivnica.  Jeho úžitková výmera podľa portálu katastra je 24 m2.  Vo vlastníctve majiteľov je aj spoluvlastnícky podiel na pozemku pod obytným domom.  

DISPOZÍCIA  A ORIENTÁCIA BYTU

Byt je orientovaný na východ, má pekný výhľad na zeleň - do okolia  obytného domu - nikomu sa nepozeráte do okien. Byt  je presvetlený a príjemný v lete a aj v zime. Byt spĺňa všetky požiadavky na  trvalé bývanie ale zároveň je vhodný na prenájom v prípade kúpy bytu ako investície do nehnuteľnosti.

STAV BYTU

Byt je po NOVEJ a ešte neužívanej rekonštrukcii realizovanej v lete 2022.  Podlahy v miestnostiach sú:  v kuchyni, izbe a v predsieni je plávajúca podlaha, v  kúpeľni je keramická dlažba.  

Byt má plastové okná, murované jadro, nové rozvody vody, odpadu a elektriny v jadre a kuchyni, stúpacie vedenie v toalete je menené. V  kúpeľni sa nachádza sprchový kút, umývadlo a toaleta. V kuchyni je kuchynská linka na báze dreva má zabudovanú plynovú varnú dosku, osadený nerezový  drez s odkladacím priestorom a pákovou batériou a digestor.

OBYTNÝ DOM

Obytný dom je  po kompletnej rekonštrukcii  - zateplený, sú menené vstupné brány a okná na spoločných priestoroch, dlažby na spoločných priestoroch, schránky, výťah, svetlo na senzor, kamery,  bezbariérový vstup do obytného domu a aj do bytu. 

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Predaj bytu nie je ničím obmedzený. Byt je kúpou voľný a voľný na nasťahovanie ihneď. Mesačné platby správcovi 90,-eur. 

LOKALITA

V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi. Zónu oddychu Vám poskytnú mestské parky v bezprostrednej blízkosti využívané hlavne rodinami s deťmi. Večerné prechádzky centrom mesta - nezabudnuteľná atmosféra, ktorú môžete zažívať každý večer, nielen niekoľkokrát v roku. 

Lokalita s plnou občianskou vybavenosťou, dopravnou infraštruktúrou a nákupnými možnosťami. Výborné bčianske vybavenie v okolí - MHD, materská škôlka, základná škola, stredné školy, Technická univerzita, UPJŠ,   ihriská, pošta, poliklinika, obchodné centrá. Centrum mesta je v dostupnosti pár minút pešej chôdze.

V byte vládne príjemná atmosféra  - príďte sa o tom sami presvedčiť!

Páči sa Vám tento byt? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návrhu na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Ďalšie info

Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggianie
Výťaháno
Konštrukcia bytupanel
Murované jadroáno
Oknáplastové
OstatnéBezbariérový prístup, Pivnica
Zariadenienie
Druh parkovaniaverejné parkovanie
Spôsob kúreniaústredné
Energetický certifikátB