Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 3 izbový / Pekný 3. izbový byt po čiast. rek. vo výbornej lokalite Prešova, bezproblémové parkovanie!

Pekný 3. izbový byt po čiast. rek. vo výbornej lokalite Prešova, bezproblémové parkovanie!

3. izb, 66,02 m2 byt + 2,18 m2 pivnica + 4,80 m2 lobbia, vysoké 1.p. - pod bytom je byt

97 990,-
73 m2
Iba u násTOP ponuka
RezervovanéZnížená cena
3. izb, 66,02 m2 byt + 2,18 m2 pivnica + 4,80 m2 lobbia, vysoké 1.p. - pod bytom je byt
Druh ponukyPredaj, Byty, 3 izbový
LokalitaPrešovský kraj, Prešov, Prešov
UlicaArm. gen. Svobodu
Výmera73 m2
Počet izieb3
Poschodie1 / 8
Stav objektučiastočná rekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Počet loggií/balkónov1 ks
Výťaháno
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

REZERVOVANÉ

Chcete sa stať majiteľmi bytu, ktorý má všetko, čo má byt mať a v centre mesta ste do niekoľkých minút? Radi by ste bývali  v lokalite, kde bez problémov zvládnete logistiku života s deťmi bez nutnosti cestovania do iných častí mesta z dôvodu vynikajúceho občianskeho vybavenia tohto sídliska? Hľadáte byt ako investičnú príležitosť s možnosťou prenajímania? Chcete bývať v lokalite, kde vzhľadom na bezprostrednú blízkosť obchodných centier nebudete mať nikdy problém s parkovaním? 

Ak áno, tak tento byt je určený práve Vám, exkluzívne u nás pre Vás -  Vitajte doma!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová Vám ponúka príjemne bývanie v čiastočne zrekonštruovanom 3. izb. byte s príslušenstvom (kuchyňa, predsieň, kúpeľňa, WC, loggia a pivnica v suteréne). Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite sídl. Sekčov na ul. Arm. gen. Svobodu a je spolu s podielom na pozemku pod obytným domom  v osobnom vlastníctve. Byt je možné kupovať na hypotekárny úver. Byt má podlahovú plochu podľa znaleckého posudku 66,02 m2. Podlahová plocha pivnice je 2,18 m2  a loggia má výmeru 4,80 m2. Celkovo je v užívaní 73 m2.  Loggia je orientovaná na západ.  Byt je 1.p./7.p..POD BYTOM JE BYT.  V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi.

STAV BYTU

Čiastočná rekonštrukcia bytu v sebe zahŕňa  -  nové povrchové úpravy stien, podláh, stropov, osadenie vstupných bezpečnostných dverí, vymurovanie jadra, osadenie sanity, nové rozvody vody, odpadu, nové elektrické rozvody v časti predsiene, kúpeľne, toalety a čiastočne kuchyne.  Podlahy v kuchyni, v chodbe, v kúpeľni a WC sú z keramických dlažieb. Podlahy v obývacej izba a  detskej izbe  sú plávajúce, v spálni sú repasované parkety. V kuchyni, predsieni, kúpeľni a toalete je keramická dlažba. Steny toalety a časť steny kuchyne sú obložené deosovými lamelami. Znížené stropy sú v predsieni, kúpeľni a toalete.  V byte sú panelové oceľové radiátory. Loggia je po rekonštrukcii - drevený obklad, podlaha je dlažba. 

Kuchynská linka v tvare L  má dostatok úložného a pracovného priestoru.  V kuchynskej linke je osadený nerezový drez s pákovou batériou, súčasťou kuchynskej linky je plynový sporák s elektrickou rúrou a digestor.  Vo Vašej novej kuchyni sa nemusíte báť, že sa po namáhavom celom dni ešte nabeháte...stačí pár krokov a na prípravu dobrej večere máte všetko na dosah ruky.

V pôvodnom stave sú zdvojené drevené okná s vnútornými žalúziami.

DISPOZÍCIA  BYTU

Jednotlivé izby umožnia všetkým členom Vašej rodiny nájsť si ten svoj priestor pre prácu, učenie, relax alebo spánok.  Dispozícia bytu - viď. pôdorys bytu.

Veľkosti jednotlivých izieb sú:  obývacia izba - 4,35 x 4 = 17,40 m2, spálňa - 3,45 x 4 = 13,80 m2, detská izba - 3 x 4,05 = 12,15 m2, kuchyňa - 9,62 m2, predsieň - 8,98 m2,  kúpeľňa 2,88 m2, WC - 1,19 m2. Byt je stredový, teplý, presvetlený a slnečný. Kuchyňa a obývacia izba s balkónom je orientovaná na západ, spálňa a detská izba sú orientované na východ. Pekný výhľad - nikomu sa nepozeráte do okien.

OBYTNÝ DOM

Obytný dom je zateplený, má päť vchodov, je  osem podlažný, má sedem poschodí  a na poschodí sa nachádzajú 2 byty. V suteréne sú spoločné priestory, pivnice. 

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Susedia sú bezproblémoví a slušní.

Na byte nie je ťarcha z titulu hypotekárneho úveru. 

Mesačná platba za byt správcovi je 175,- eur. 

LOKALITA

V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi.

Výborná lokalita vzdialená od centra mesta len pár minút, s vynikajúcou občianskou vybavenosťou  a so skvelou dostupnosťou všetkých doležitých výhod veľkomesta.

Mestská doprava : Premávajú sem linky trolejbusovej dopravy č. 4, 8 a 38, na ktoré sú vypravované kĺbové trolejbusy. Autobusové linky, ktoré tu premávajú sú: 10, 12, 13, 19, 22 (namiesto tradičnej linky č. 11), 32, 32A, 33, 34, 35, 36, 37, a 44.

Školy: päť materských škôl  (Čergovská, Jurkovičova, Bernolákova, Bratislavská, Zemplínska),  štyri základné školy ( Sibírska, Šrobárová, Májové námestie, Cirkevná základná škola bl.Pavla Petra Gojdiča), dve stredné školy (Gymnázium bl.Pavla Petra Gojdiča a Spojená škola Ľ. Podjavorínskej), jedna špeciálna základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti a jedno konzervatórium.

Obchodné centrá:  EPERIA , OPAL, MAX,  Billa, CBA Komfos, Lidl, zábavno-obchodné centrum Max, Fast food McDonalds, InterSport, Môbelix, Kaufland, Hobby Park Prešov - Hornbach, SIKO - kúpeľne, ASKO nábytok.

Komplexné zdravotnícke služby zabezpečuje Poliklinika Sekčov (ProCare) na ul. Jurkovičovej.

Ďalšie občianske vybavenie  - hotely, Pošťa 9, banky, čerpacie stanice, veľké športové ihriská, sakrálne stavby - kostol Krista Kráľa, gréckokatolícky kostol Povýšenia sv. Kríža, PKS Aréna, hokejová tréningová hala s umelou ľadovou plochou v aréla Spojenej školy Ľ. Podjavorinskej.

Dajte tomuto bytu šancu a  obhliadky si dohodneme telefonicky  na t.č. 0907900717 alebo mi napíšte na alenkakatonova@gmail.com. Ďakujem, dopočutia a dovidenia.

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií. Využite našu pomoc pre Vás v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu bytu formou hypotekárneho úveru. 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Veľmi pekne ďakujem Ing.Michaele Oczeákovej za predaj našej nehnuteľnosti a hlavne k ľudskemu a profesionalnemu pristupu, ešte raz Ďakujem.

Janejkova

Dobrý deň prajem týmto by som chcela vyjadriť maximálnu spokojnosť s maklérkou pani Oczeákovou a bola by som veľmi rada aby takáto spolupráca bola docenená aj inak.Ak by som to mala hodnotit číslom je to 1.Ďakujem a prajem Vám veľa úspechov v ďalšej vašej práci.S pozdravom...

Viera V.