realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

3 izbový

62 m2

179 900,-

Druh ponukyPredaj, Byty, 3 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice I, Sever
UlicaTomášikova
Výmera62 m2
Počet izieb3
Poschodie4 / 4
Ing. Alena Katonová

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Hľadáte jedinečný tehlový byt,v ktorom architekt použil pri rekonštrukcii  prvok industriálneho štýlu?

Túžite mať byt s bezproblémovým parkovaním v uzatvorenom dvore?  

Chcete bývať v lokalite, v ktorej je vysoký dopyt po nehnuteľnostiach a kde sa byty hlavne dedia a je ich málo k dispozícii na predaj?

Hľadáte investičnú nehnuteľnosť,  jedinečnú v rámci Košíc, s výbornou možnosťou prenajímania a so zariadením bytu, vyrobeným na mieru?

Páči sa Vám vstup do bytu z priestrannej otvorenej pavlače?

Ak áno, tak tento byt je určený práve Vám, exkluzívne  u nás pre Vás -  Vitajte doma!

Pozrite si virtuálnu 3D obhliadku!

Realitný maklér Alena Katonová a ATOMIA RK Vám ponúka príjemné bývanie v lokalite MČ Košice I., Košice Sever, v  priestrannom zrekonštruovanom 3 - izbovom tehlovom byte s príslušenstvom. Byt je v osobnom vlastníctve a vďaka svojej výbornej lokalite, v ktorej sa nachádza - blízkosť centra a občianska vybavenosť, je po takýchto nehnuteľnostiach vyšší dopyt.

Vstup k obytnému domu je cez vstupnú bránu a uzatvorený dvor. Bezproblémové parkovanie vo dvore.  Byt má celkovú úžitkovú výmeru 62 m2 (podlahová plocha bytu 59  m2 + 3 m2 plocha pivnice), vysoké stropy 2,90 m. Vo vlastníctve  je aj spoluvlastnícky podiel na pozemku pod obytným domom a v okolí obytného domu (priestor dvora). Byt sa nachádza na 5.p./5.p. V obytnom dome nie je výťah. Byt mal loggiu a v prípade potreby budúceho majiteľa sa môže opäť obnoviť. V súčasnosti sa uzatvorená loggia po rekonštrukcii využíva ako pracovňa. Tehlový obytný dom je postavený v r. 1933 -  jedná sa o kvalitnú tehlovú  predvojnovú stavbu. Zamilujete si danú lokalitu tak ako terajší obyvatelia.

DISPOZÍCIA  A ORIENTÁCIA BYTU

Poprechádzajte sa po byte vďaka virtuálnej 3D obhliadke (pohybujete sa po bielych kruhoch) na stránke atomia.sk alebo na iných stránkach skopírovaním nižšie uvedeného linku do vášho prehliadača:

https://my.matterport.com/show/?m=WXJXbsf2EmM

Byt pozostáva z 3 obytných miestností   - spálňa, obývacia izba, pracovňa - a  príslušenstva. Príslušenstvom sú: kuchynský kút s oknom, predsieň  - vstup z pavlače, kúpeľňa s oknom, WC  s oknom a pivnica na prízemí. Rekonštrukciou bytu bola zmenená dispozícia bytu na trojizbový byt.  Byt je orientovaný na východ a západ a z predsiene sú samostatné vstupy do izieb.  Pozrite si aj 3D pôdorys bytu.

REKONŠTRUKCIA BYTU

Kompletná, kvalitná a nadštandardná rekonštrukcia bytu sa realizovala v r.  2021- 2022.  Rekonštrukciou sa zmenila dispozícia a využívanie bytu.   Rekonštrukcia bytu zahŕňa -  nové plastové okná s izolačným trojsklom aj dvojsklom v bielej aj tmavej farbe, nové rozvody vody, odpadu, plynu, nové elektrické rozvody, osadenie nových vykurovacích telies s novými rozvodmi,  osadenie novej stolárom na mieru vyrobenej kuchynskej linky, nová sanita - vaňa, umývadlo, obklady, dlažba,  nové vápenné štukové omietky a biely náter pohľadového muriva, kvalitné pekné repasované dubové parkety. To čo je v byte iné,  je odhalený a zrekonštruovaný betónový strop ako dizajnový industriálny  prvok. Dvere v byte sú pôvodné drevené rámové v drevených zárubniach, vchodové svere sú nové hliníkové s presklením.

KUCHYŇA

Vo Vašej kuchyni sa nemusíte báť, že sa po namáhavom celom dni ešte nabeháte...stačí pár krokov a všetko máte po ruke na prípravu dobrej večere. V  kuchynsa nachádza  nová stolárom na mieru vyrobená priestranná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi zn. Whirpool - indukčná varná doska, elektrická teplovzdušná rúra, mikrovlnka,  digestor, chladnička s mrazničkou. Podlaha je praktická dlažba.

KÚPEĽŇA a TOALETA

Kúpeľňa je murovaná a je po rekonštrukcii rozvodov. V kúpeľni je osadená nová akrylátová vaňa,  umývadlo, pákové batérie, rebríkový radiátor, pračka a sušička.  Toaleta je samostatná.  V oboch miestnostiach je nová keramická dlažba a obklad stien. V kúpeľni aj na  toalete je okno.

BYTOVÝ DOM

Vstup do obytného domu je riešený vstupom zo západnej strany cez vlastný dvor, vchod do dvora je uzavretý a prístupný z verejnej komunikácie. Obytný dom bol čiastočne rekonštruovaný v r. 1970 a sa bude rekonštruovať v lete r. 2023 (obnova strechy, fasády, pavlače, spoločných priestorov).   Bytový dom je murovaný so schodiskom v strednej časti domu a s 2 krídlami, v každom krídle sú po 3 byty prístupné po otvorenej pavlači. Na každom podlaží je 6 bytov, na prízemí sa nachádza nebytový priestor prístupný samostatne z exteriéru, pivnice a spoločné priestory. Bytový dom nemá výťah. V obytnom dome je 32 bytov.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Susedia sú bezproblémoví, slušní a tichí. Byt sa predáva so  vstavaným zariadením výrobeným na mieru podľa dohody.

LOKALITA

V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi. Zónu oddychu Vám poskytne dvor pred obytným domom a mestské parky v bezprostrednej blízkosti využívané hlavne rodinami s deťmi. Večerné prechádzky centrom mesta - nezabudnuteľná atmosféra, ktorú môžete zažívať každý večer, nielen niekoľkokrát v roku. Lokalita s plnou občianskou vybavenosťou, dopravnou infraštruktúrou a nákupnými možnosťami. Výborné bčianske vybavenie v okolí - MHD, materská škôlka, základná škola, stredné školy, Technická univerzit, UPJŠ,   ihriská, pošta, Poliklinika Sever, pohotovosť,  obchodné centrá …Centrum mesta je v dostupnosti pár minút pešej chôdze. Viac info o mestskej časti na kosicesever.sk.

V byte vládne príjemná atmosféra  - príďte sa o tom presvedčiť sami!

Páči sa Vám tento byt? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás. V príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy.  V nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšej  hypotéky z bánk pôsobiacich na našom trhu. Dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, príprava podkladov pre súdnoznalecký posudok.  Platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotéky, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

Ďalšie info

Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Počet loggií/balkónov1 ks
Výťahnie
Konštrukcia bytutehla
Murované jadroáno
Oknáplastové
OstatnéPivnica
Zariadenieáno
Druh parkovaniavo dvore
Spôsob kúreniaústredné
El. napätie230 V
Energetický certifikátNEMÁ