realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

104 m2

150 000,-

Druh ponukyPredaj, Domy
LokalitaKošický kraj, Rožňava, Stratená
UlicaStratená
Výmera104 m2
Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Ponúkame na predaj samostatne stojaci REKREAČNÝ RODINNÝ DOM umiestnený v centre obce Stratená v okrese Rožňava. Pozostáva z prízemia a podkrovia.
Prízemie disponuje: 3 izby , letná kuchyňa, kuchyňa, komora,kúpelňa s WC.Podkrovie pre dve izby je potrebné dokončiť.Pozemok 425 m2, zastavaná plocha: 133m2, úžitková plocha 104 m2.
Táto oblasť patrí do Národného parku Slovenský Raj.Prístupová cesta vedie z miestnej komunikácie, cez parcelu preteká rieka Hnilec.Jednopodlažný objekt so sedlovou strechou strešná krytina Velux, tvrdá, pálená s podkrovím. Do podkrovia vedie vnútorné drevené schodisko z haly z prízemia.
Dispozičné riešenie pozostáva z miestností prepojených v rade vedľa seba.Základy RD sa predpokladajú pásové z kameňa a prostého betónu.Severovýchodná časť RD je tehla, alebo miešané.Juhozápadná časť z drevenej konštrukcie.RD je celý omietnutý.Stropy sú drevené, trámové.
Objekt je vykurovaný pecami a sporákom na tuhé palivo. V 1 izbe je kachľová pec, v kuchyni malý liatinový kozub,na podkroví je piecka na drevo.Dom je pripojený na miestny rozvod pitnej vody vody z prameňa z vodárničky a miestny rozvod elektrickej energie 220/380 V.Odpad: na pozemku sú 2 veľké betónové žumpy.V dome nie je ústredné kúrenie, ani zavedený plyn.
Dom je po rekonštrukcii: oprava omietok priečelia, štíty z oboch strán sú obložené drevom. nový obvodový veniec zo železobetónu, nová krovná konštrukcia.Okná v štítových stenách drevené,klasické.Parapety drevené, betónová podlaha,zábradlie na terase drevené. 2 komíny v podkroví sú z pálených tehál. RD je dlhý 26 m, široký 9 m.
Nedávne stavebné úpravy zlepšili stavebno -techické a statické parametre, zvýšil sa plošný štandart a zlepšila sa architektonická hodnota.