Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Gazdovský dom / Dom v Košiciach, ktorý si môžete dovoliť! REZERVOVANÉ!!

Dom v Košiciach, ktorý si môžete dovoliť! REZERVOVANÉ!!

386 m2, rovina, všetky siete, zastavaná plocha a nádvorie, starý dom - odporúčame

98 000,-
386 m2
Iba u nás
Rezervované
386 m2, rovina, všetky siete, zastavaná plocha a nádvorie, starý dom - odporúčame
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom, Gazdovský dom
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Vyšné Opátske
UlicaVyšné Opátske
Výmera386 m2
Počet izieb3
Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggianie
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbytehlová
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

REZERVOVANÉ!

Chcete vlastniť dom v Košiciach?

Chcete si starý dom  zrekonštruovať podľa svojich predstáv, prípadne si postaviť nový?

Hľadáte pozemok v tichej lokalite Košíc na výstavbu domu?

Ak áno, tak táto nehnuteľnosť je pripravená pre Vás!

 

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová Vám ponúka na kúpu samostatne stojaci čiastočne podpivničený 3. izbový (vrátane kuchyne) rodinný dom v záhrade, s dvorom v blízkosti centra mesta, v mestskej časti Košice IV. - Vyšné Opátske.  Je  tvorený jednou bytovou jednotkou zloženou zo stavby v r. 1945 (gazdovský dom)  a prístavby z r. 1968. Riešený je ako dvojpodlažný - suterén a prízemie. Povalový priestor prístavby je projektovaný na zobytnenie. 

Pozemok je rovinatý, s dobrou orientáciou k svetovým stranám a prístupný z verejnej asfaltovej komunikácie.  Výmera pozemku je 386 m2 a vedený je ako zastavaná plocha a nádvorie. 

Dispozícia domu:

1.PP - suterén -  kotolňa, skladové a pivničné priestory. Zastavaná plocha - 60 m2, prístavba - 31 m2. Celkom 91 m2. 

1.NP - prízemie - 3 izby, kúpeľna s WC, kuchyňa, predsieň a sklad. Priestory sú pripravené na celkovú rekonštrukciu.  Zastavaná plocha - 111 m2, prístavba - 55 m2. Celkom 166 m2. 

Popis domu:

Dom je postavený na betónových pásových základoch bez hydroizolácie. Obvodové murivo je tehlové, hrúbky 400 mm, vnútorné priečky sú taktiež tehlové. Stopné konštrukcie sú nad suterénom tvorené železobétonou doskou, nad prízemín je  drevený trámový stop s rovným podhľadom. Strešná konštrukcia je drevená, sedlová, na prístavbe je manzardový krov. Krytina je z AZC tabúľ. Okná na prízemí sú drevené dvojité a v suteréne sú drevené jednoduché. Zárubne sú drevené a oceľové. Omietky vnútorných stien sú vápenaté, hladké. Fasádna omietka je škrabaný brizolit.  Podlahy sú - betón, keramika, v suteréne je cementový poter.

SIETE:

Dom je napojený na mestský vodovod, kanalizáciu, elektrinu, plyn. Vykurovanie bolo realizované liatinovými radiátormi. Na prípravu tepla slúži kotol na tuhé palivo, príprava teplej vody bola zabezpečená el. zásobníkom. Rozvody vody sú z Pz potrubia.  Elektroinštalácia v objekte je svetelná a motorická, prevedená káblami vedenými pod omietkou v stenách a v strope.

 V dome bola začatá rekonštrukcia - je vyprataný. 

Príslušenstvo k domu tvorí sklad, postavený na železobetónových základoch bez hydroizolácie,  z tehál, strešná konštrukcia je nová z Pz plechu, pultová. Okno je drevené, omietky hladké, dvere plné hladké, zárubňa oceľová. Sklad je v štádiu prebiehajúcej rekonštrukcie.

Dom je kúpou voľný, bez tiarch. 

Znalecká hodnota  zo znaleckého posudku z 11/2018 je 128 000,- eur. 

VOLAJTE!

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

 

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

 

 

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Chcem vyjadriť spokojnosť s prácou RK Atomia a zvlášť Ing. Oczeákovej za spoluprácu pri predaji RD. Za jej ochotu, trpezlivosť a profesionálny prístup, s ktorým riešila všetky problémy pri obhliadkach nehnuteľnosti. Jej ochotu s ktorou vychádzala v ústrety obidvom stranám....

Rybárová

Chcem sa poďakovať pani Ing. Michaele Oczeákovej za pomoc pri predaji nášho domu. Pani Oczeáková ma profesionálny a hlavne ľudský prístup,s čím som sa už dlho nestretla. Taktiež to prebehlo rýchlo, ústretovosť z každej strany. RK Atomia ďakujeme, odporúčame a zvlášť...

Patricia