Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Iný objekt na bývanie a rekreáciu / NA PREDAJ - murovaná chata v krásnom prostredí - KYSAK

NA PREDAJ - murovaná chata v krásnom prostredí - KYSAK

29 999,-
41 m2
Druh ponukyPredaj, Domy, Iný objekt na bývanie a rekreáciu, Ostatné, Chaty a chalupy
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Kysak
UlicaKysak
Výmera41 m2
Počet izieb1
Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Konštrukcia stavbykvádrová
Oknáplastové
OstatnéSklad
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Ponúkam na predaj MUROVANÚ CHATU nachádzajúcu sa v krásnom lesnom prostredí v obci KYSAK (20 km od KE).

 

Úžitková plocha je cca 40 m2. Chata je jednopodlažná, s jednou stenou susediacou so susednou stavbou.

Pôvodne drevená chata prešla postupne od r. 2009 REKONŠTRUKCIOU.

MATERIÁL: Chata stojí na betónových základoch, je postavená z kvádrov 30 cm. Chata je zateplená - 15 cm POLYSTYRÉN. Strecha je plechová. Plastové okná - 2sklo. Zvnútra sú múry a stropy obložené plastovým obkladom. Na zemi sa nachádza dlažba alebo guma.

VYKUROVANIE: chata nie je celoročne obývateľná, na prikúrenie v jarných a jesenných mesiacoch slúži PIECKA na tuhé palivo, na ktorej sa dá aj variť a piecť.

DISPOZÍCIA: celá chata je riešená ako open space - otvorený priestor bez vnútorných priečok. V zadnej časti sa nachádzajú 2 skladové priestory. 

IS: do chaty je privedená elektrina. Pri chate tečie lesný potôčik s čistou vodou, ktorý sa dá využiť na úžitkové účely.

POZEMOK:  na pozemok je nájomná zmluva s urbariátom, ktorý spravuje danú chatovú oblasť. Pozemok okolo chaty je oplotený a udržiavaný.

Na pozemku sa nachádza aj drevený altánok a plechový záhradný domček na uskladnenie náradia, dreva, atď, suché wc... Vedľa altánku je ohnisko. Nachádza sa tam lieskový orech, hrozno, jahody..., dokonca tam nájdete aj vyčlenené políčko na pestovanie BIO zeleninky.

Prístupová cesta - betónové panely

Chata sa nachádza v záhradkárskej a chatovej oblasti zvanej "LAZY", susedí s lesom a veľkou lúkou s chatami v susedstve.

OBHLIADKY - 0911 307 712

V cene je zahrnutá sprostredkovateľská provízia a náklady za vypracovanie ZBZ (rezervačnej zmluvy), Kúpnej zmluvy, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za návrh na vklad  KZ do Katastra nehnuteľností, účasť pri odovzdaní nehnuteľnosti s vyplnením odovzdávacieho protokolu,  kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

KONTAKT0911 307 712, oczeakova@atomia.sk

Realitný maklér
Michaela

Ing. Michaela Oczeáková

Špecializujem sa na predaj rodinných domov (novostavieb aj starších) a predaj bytov v Košiciach a okolí. Rada pomôžem a poradím s ocenením nehnuteľnosti, so spôsobom financovania a s nájdením VÁŠHO vysnívaného bývania.

+421 911 307 712
oczeakova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne maklérke p. Katonovej a maklérovi p. Tomášovi Petrunčíkovi za skvelý prístup, rýchlosť a profesionalitu. Vybavili za mňa všetko potrebné pri kúpe bytu, bol som veľmi spokojný.

p. Bunovský

Chcela by som sa srdečne poďakovať pani Ing. Alenke Katonovej za úžasný servis pri predaji bytu. Neviem, či som sa vôbec niekedy stretla s tak profesionálnym a serióznym prístupom. Veľká vďaka za všetko, do budúcna prajem ešte veľa pracovných, ako aj osobných úspechov. Určite...

Zuzana M.