Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Buzica - predaj RD

Buzica - predaj RD

67 500,-
110 m2
Druh ponukyPredaj, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Buzica
UlicaBuzica
Výmera110 m2
Počet izieb3
Stav objektučiastočná rekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggianie
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbytehlová, kvádrová
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Rodinný dom v obci Buzica, okres Košice okolie.

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť situovanú obci Buzica, nachádzajúcu sa cca 30 km od Košíc. Na pozemku sa nachádzajú 2 nehnutelnosti, jeden plnohodnotný 3 izbový rodinný dom so sedlovou strechou a terasou, jeden menší rodinný domček s kuchyňou, socialnym zariadenám na prízemí a so spálňou na poschodí. Veľkou výhodou nejnuteľnosti je možnosť bývania pre viacčlennú, aj 3 generačnú rodinu. Pozemok o velkosti 1200 m2 je sčasti rovinatý, na konci sa znižuje, a nakoľko sa nachádza na hornom koci obce, nehrozia záplavy ani nestojí voda. Pitná voda zabezpečená obecným vodovodm, odpad riešený čističkou odpadových vôd, kúrenie ústredné elektrické., elektrina menená pred 14 rokmi.

V cene je zahrnutá sprostredkovateľská provízia a náklady za vypracovanie ZBZ (rezervačnej zmluvy), Kúpnej zmluvy, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za návrh na vklad  KZ do Katastra nehnuteľností, účasť pri odovzdaní nehnuteľnosti s vyplnením odovzdávacieho protokolu,  kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

Pre bližšie informácie ohľadom nehnuteľnosti kontaktujte 0915889966, Kurimský ATOMIA

Realitný maklér
Mikuláš

Mgr. Mikuláš Kurimský

+421 915 88 99 66
kurimsky@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Chcem podakovat realitnej kancelarii Atomia a obzvlast panovi Ing.Tomasovi Petruncikovi za jeho vysoko profesionalny aj ludsky a nadstandartny pristup pri rieseni predaja mojho bytu.

Alena Kubanova

Zo srdca ďakujeme pani Katonovej za jej srdečnosť, ústretovosť, úžasné jednanie, ústretovosť, šikovnosť a trpezlivosť. Tento mimoriadny človek nám pomohol, samozrejme cez RK ATOMIA, zrealizovať predaj nášho bytu doslova do posledného detailu, za čo jej patrí veľká vďaka.

Jolana a Peter