Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Veľký rodinný dom s veľkým pozemkom. Odporúčame!

Veľký rodinný dom s veľkým pozemkom. Odporúčame!

10 izb. dom, pozemok 2437 m2 - prístupný z dvoch strán

88 000,-
2437 m2
Iba u nás
Rezervované
10 izb. dom, pozemok 2437 m2 - prístupný z dvoch strán
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Trebišov, Hriadky
UlicaHriadky
Výmera2437 m2
Počet izieb5
Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggiabalkón
Počet loggií/balkónov1 ks
Typ domusamostatne stojaci
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Chcete bývať v obci, ktorá je dopravným uzlom a bezproblémovo sa dostanete spojmi SAD na smer Košice, Michalovce, Vranov nad Topľou a Trebišov?

Omrzel Vás už život v paneláku a chceli by ste si užívať život na dedine a relaxovať prácou v záhradke?

Ak áno, tak Vám ponúkame na predaj dvojpodlažný  5 izb. rodinný dom skolaudovaný v  r. cca 1970.  Pozemok je o výmere 2437 m2, z toho zastavané plochy sú : 716 m2 a 1721 m2 sú záhrady.  Dom mal   v minulosti obývaný aj polosuterén a  je spojený so starším gazdovským domom postavený z kvádra  - 2 x izba, kuchyňa.  Strecha domu je pultová a umožňuje zobytnenie podkrovia (v súčasnosti má vykier s oknom a výstupom na balkón). Dom je z kvádra, okná sú zdvojené drevené s vonkajšími hliníkovými žalúziami. Podlahy sú  parkety, dyle a v predsieni a kúpeľni a komore dlažba, v polosuteréne PVC, v staršom dome PVC. Kúrenie je ústredné. V súčasnosti je dom už vyprataný a pripravený pre nového majiteľa, aby si ho zrekonštruoval podľa svojich predstáv.   Dom je napojený na  inžinierske siete - obecnú vodu, plyn a elektriku. Odkanalizovanie domu je formou žumpy.   Kúrenie je ústredné.  Prístup k domu je z hlavnej cesty. Prístup k pozemku je z dvoch strán. 

Dispozícia domu: 

1. Podlažie:  Polosuterén: 2 x izba, kuchyňa,  skladové priestory, technická miestnosť, vstup do garáže

2. Podlažie: 5 x izba, kúpeľňa, ktorej súčasťou je toaleta, pripojenie na pračku, komora, prepojenie so vstupom do suterénu a do staršieho domu. 

Dom je čiastočne podpivničený

Starší dom: kuchyňa, 2 x izba. 

Orientácia domu - JV a SZ. Dom je vhodný aj na viacgeneračné bývanie, príp. na podnikanie spojené s bývaním. Bezproblémoví susedia. 

LOKALITA

Jedna z mála obcí, ktorá NEMÁ  neprispôsobivých občanov. Hlavný ťah na Košice, Trebišov, Vranov a Michalovce. Výborná občianska vybavenosť. 

Viac o obci na: hriadsky. sk. 

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

 Exkluzívne pre  Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Touto cestou sa chceme poďakovať maklérke pani Ing. Katonovej za jej ústretovosť, ochotu a profesionálny prístup pri kúpe nášho bytu. Nakoľko z našej strany to už bola štvrtá realizácia v rámci realít, tak môžme porovnávať. Ak sa rozhodnete využiť služby...

Peter Š.

Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne maklérke p. Katonovej a maklérovi p. Tomášovi Petrunčíkovi za skvelý prístup, rýchlosť a profesionalitu. Vybavili za mňa všetko potrebné pri kúpe bytu, bol som veľmi spokojný.

p. Bunovský