Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Pekný 6. izb. dom v obci Kysak ako nový, odporúčame!

Pekný 6. izb. dom v obci Kysak ako nový, odporúčame!

794 m2, 6 izbový dom s prísl., plocha strecha, tichá lokalita

126 600,-
800 m2
Iba u nás
Rezervované
794 m2, 6 izbový dom s prísl., plocha strecha, tichá lokalita
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Kysak
UlicaKysak
Výmera800 m2
Počet izieb6
Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Počet loggií/balkónov1 ks
Typ domusamostatne stojaci
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

REZERVOVANÉ!

Omrzelo Vás už bývanie v malom panelákovom byte?

Chcete dopriať svojim deťom hry na vlastnom pozemku?

Chcete si  sami zabezpečiť vlastné biopotraviny ?

Chcete bývať v žiadanej a vyhľadávanej obci dostupnej 60 -timi vlakovými spojmi v priebehu dňa - a dostať sa do Košíc  rýchlikom za 10 minút? 

Máte radi priestor, hľadáte dom pre viacgeneračné bývanie alebo sa chcete stať profesionálnou rodinou?

Hľadáte dom, v ktorom sa doteraz trvalo nebývalo a väčšina izieb, vrátane kúpeľní neboli  užívané? 

 

Tieto a ďalšie vymoženosti Vám umožní bývanie v 6 - izb. rodinnom  dome s príslušenstvom nachádzajúcom sa v zastavanom území obce, v uličnej zástavbe stojacich rodinných domov, v peknej a tichej  lokalite Košice okolie -  obec Kysak.  Túto nehnuteľnosť  Vám exkluzívne ponúka a odporúča na kúpu licencovaný realitný maklér  RK Atomia Alena Katonová. Zaujímavý rodinný dom  s potenciálom je vzdialený 20 km z centra Košíc a 22 km z centra  Prešova. 

 

Dom sa nachádza na mierne svahovitom pozemku o celkovej výmere 794 m2. Celý pozemok je vedený na portáli katastra ako zastavané plochy a nádvoria. Úžitková výmera domu predstavuje 315 m2, záhrady sú vo výmere 479 m2. Rodinný dom je skolaudovaný v r. 1989.  Rodinný dom má tri podlažia. Jedno podzemné podlažie (PP ) a dve nadzemné (NP)  podlažia. Strecha je plechová a plochá. Materiál stavby je kombinovaný - kváder a tehla. Rodinný dom má zvislú izoláciu. Dom  nebol nikdy v trvalom užívaní, napr. funčná sústava na vykurovanie domu nebola ešte spustená, značkový kotol je pripravený na napojenie, radiátory sú liatinové. Na vykurovanie pri príležitosnom bývaní v dome sa využívali gamatky v jednej z izieb a kúpeľni. Okná sú drevené, zdvojené. Podlahy - v izbách na  I. a II. NP sú drevené parkety a 2 x drevené palubovky, v kúpeľniach je keramická dlažba, WC - PVC, predsiene a chodby dlažba, v I. PP - je PVC. 

 

SIETE: elektrina, plyn, obecná voda, kanalizácia. 

 

Dispozícia domu:

I. podzemné podlažie : kuchyňa so vstupom zo záhrady, priestranná technická miestnosť spojená s práčovňou, priestranný sklad, priestor pod schodiskom, chodba a schodisko na nadzemné podlažia. Samostatne prístupný je sklad pod hlavným vstupom do domu. 

I. nadzemné podlažie : hlavný vstup do domu s predsieňou, priestranná chodba so samostatnými vstupmi do troch izieb, kúpeľne a samostatnej toalety, schodisko. Jedna z izieb sa môže využiť ako kuchyňa. 

II.nadzemné podlažie :  priestranná chodba s galériou, so samostatnými vstupmi do troch izieb, kúpeľne a samostatnej toalety, kumbál.  Z jednej z izieb je výstup na loggiu. Jedna z izieb sa môže pri viacgeneračnom bývaní využiť taktiež na kuchyňu. 

 

Susedia sú bezproblémoví a milí. Obec je bez neprispôsobivých občanov. 

 

Najvyhľadávanejšia obec v lokalite Košice - okolie z dôvodu dostupnosti z mesta Košice. Obec s dostatočným občianskym vybavením - škôlka, základná škola, obecný úrad, zdravotné stredisko, veterinárna ambulancia, polícia, obchody, ihriská…..Podrobnejšie informácie o obci nájdete na http://www.kysak.sk.

 

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

 

Exkluzívne Pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií. Využite našu pomoc pri zabezpečovaní finančných prostriedkov na kúpu. 

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Chceli by sme vyjadrit velku vdaku p. Katonovej za jej ochotu, priatelsky pristup, profesionalitu, ustretovost. Jednoducho vsetko vybavila za nas a my sme nemali ziadne starosti. Este raz, pani Katonova velke DAKUJEME

rod. Jurčišinova

Veľmi pekne ďakujem pani Ing. Oczeákovej za profesionálny, seriózny a zároveň ľudský prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Takisto by som sa chcel poďakovať pánovi Stanislavovi Karafovi. Vrelo odporúčam každému služby realitnej kancelárie Atomia!

Michal Rozloznik