Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Pekný tehlový dvojpodlažný 5. izb. dom v blízkosti Košíc, 1600 m2 rovina - aj tu môže byť Váš domov, odporúčame!

Pekný tehlový dvojpodlažný 5. izb. dom v blízkosti Košíc, 1600 m2 rovina - aj tu môže byť Váš domov, odporúčame!

1600 m2, 5. izb. + kuchyňa + príslušenstvo, pekná záhrada, dohoda istá!

189 000,-
1600 m2
Iba u násTOP ponuka
Znížená cena
1600 m2, 5. izb. + kuchyňa + príslušenstvo, pekná záhrada, dohoda istá!
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Košická Polianka
UlicaKošická Polianka
Výmera1600 m2
Počet izieb5
Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbytehlová
Typ strechysedlová
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Bývajte v blízkosti Košíc!

Chcete mať viac súkromia vo Vašom novom bývaní ? 

Chcete mať dvojnásobnú radosť z príchodu domov z dôvodu, že máte kde zaparkovať?

Chcete dopriať svojim miláčikom viac hier na vlastnom pozemku? 

Radi si posedíte s priateľmi vo voľňom čase pri krbe?

 

Ak áno, tak tento dom je určený práve Vám -  Vitajte doma!

 

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová Vám ponúka príjemné bývanie v obci Košická Polianka -  v  5. izb. rodinnom dome + kuchyňa s jedálňou + príslušenstvo  v bezprostrednej blízkosti Košíc, len 6 km  z časti Košice III - Furča, Panoráma. Dom je umiestnený mimo centra obce Košická Polianka, v tichej časti, prístupová cesta je asfaltová. 

 

POZEMOK

Celková výmera pozemku  je 1608 m2 - dostatočne široký a rovinatý pozemok, krásne udržiavaný. Výmery 888 m2 záhrady,

600 m2 zastavané plochy a nádvoria - dom, 120 m2 zastavané plochy a nádvoria - stodola. Na pozemku sa nachádzajú rodiace ovocné stromy, kry, vyhradený priestor pre koterec  psa, altánok, vonkajší krb. 

 

SIETE

Elektrina, plyn, vlastná výdatná studňa - pitná voda, v obci prebieha výstavba obecného vodovodu, vlastný septik - 42 m3. Vďaka týmto sieťam sú nízke platby za užívanie domu - 140,- eur. 

 

POPIS DOMU

Samostatne stojaci dvojpodlažný  5- izbový rodinný dom +  rozsiahle príslušenstvo v podzemnom podlaží  s bočným prevýšením o pol výšky podlažia je v užívaní od r. 1992. Dom je postavený z tehál - (pálená tehla). Zakrytie domu je sedlovou strechou a s povalovým priestorom (možnosť vstavby do podkrovia).  Vstup do domu je navrhnutý spredu s nadväznosťou na halu, odtiaľ je prístupná jedna  izba - hosťovská, WC, kúpeľňa, jedálenský kút so špajzou a kuchyňa s výstupom na terasu. O pol podlažia vyššie je riešená spálňová časť bytu - 3 x izba - spálňa  a  1 x izba - obývacia. Z tohto polpodlažia je výstup do povalového priestoru. 

 

Rodinný dom je v užívaní od r. 1992. Modernizácia a údržba sa realizovala v r. 2008 - osadenie plastových okien, interiérové žalúzie, dodávka a montáž splyňovacieho kotla ÚK, 2010 - údržba hygienickej časti domu, zriaďovacie predmety, dlažby a obklady a 2012 - dodávka a montáž zásobníkového ohrievača vody, kombinácia elektro, plyn. 

Strop je monolitický, železobetónový, rovný podhľad. Okná plastové, zdvojené. Podlahy PVC, korok, cementový poter, keramické dlažby. 

  

Vykurovanie  - rozvody ústredného kúrenia (kotol na plyn) , radiátory sú oceľové, panelové v 1PP a liatinové rebrové v 1NP, rozvody vody teplej a studenej - napojené na studňu (pitná voda), odpad  je riešený do veľkej žumpy 42 m3, plyn, elektrina. 

 

DISPOZÍCIA

PP - Podzemné podlažie - 158 m2,  2 x skladová miestnosť, práčovňa, garáž, kotolňa, 2 x skladovacia miestnosť, posilňovňa, špajza, chodba so schodiskom.

 

NP - Nadzemné podlažie - výmera zastavanej plochy - 166 m2 - závetrie, zádverie, hala so schodiskom, 5 x obytná miestnosť, kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa, WC, komora

 

LOKALITA

Pokojná lokalita, vhodná na bývanie, výborná kombinácia pokojného bývania na vidieku so skvelou dostupnosťou všetkých doležitých výhod velkomesta Košice. Základné občianske vybavenie vrátane Základnej školy a materskej školy, bohaté spoločenské podujatia počas celého roka. Ďalšie informácie o obci Košická Polianka  na kosickapolianka.sk.

 

V tomto rodinnom dome si každý nájde svoj priestor pre prácu, učenie ale aj oddych a relax.  Príďte sa o tom presvedčiť aj sami!

VOLAJTE!

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

 

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Touto cestou sa chceme poďakovať maklérke pani Ing. Katonovej za jej ústretovosť, ochotu a profesionálny prístup pri kúpe nášho bytu. Nakoľko z našej strany to už bola štvrtá realizácia v rámci realít, tak môžme porovnávať. Ak sa rozhodnete využiť služby...

Peter Š.

S veľkou vďačnosťou vyslovujem uznanie p. ing. A.Katonovej, ktorá disponuje: znalosťami, trpezlivosťou, pokojom a schopnoťou poslúžiť klientovi formou profesionálnej rady, skúsenosťami i ochotou vyhovieť požiadavkám. Obdivuhodne pracovitá, maximálne slušná, ústretová osobnosť, pri ktorej...

Elena Hroncová