Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Cena dohodou! Pekný tehlový dvojpodlažný 5. izb. dom v blízkosti Košíc, 1600 m2 rovina - aj tu môže byť Váš domov, odporúčame!

Cena dohodou! Pekný tehlový dvojpodlažný 5. izb. dom v blízkosti Košíc, 1600 m2 rovina - aj tu môže byť Váš domov, odporúčame!

1600 m2, 5. izb. + kuchyňa + príslušenstvo, pekná záhrada, dohoda istá!

0,-
1600 m2
Iba u násVýnimočná ponuka
Rezervované
1600 m2, 5. izb. + kuchyňa + príslušenstvo, pekná záhrada, dohoda istá!
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Košická Polianka
UlicaKošická Polianka
Výmera1600 m2
Počet izieb5
Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbytehlová
Typ strechysedlová
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Bývajte v blízkosti Košíc!

Chcete mať viac súkromia vo Vašom novom bývaní ? 

Chcete mať dvojnásobnú radosť z príchodu domov z dôvodu, že máte kde zaparkovať?

Chcete dopriať svojim miláčikom viac hier na vlastnom pozemku? 

Radi si posedíte s priateľmi vo voľňom čase pri krbe?

 

Ak áno, tak tento dom je určený práve Vám -  Vitajte doma!

CENA - dohodou.

 

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová Vám ponúka príjemné bývanie v obci Košická Polianka -  v  5. izb. rodinnom dome + kuchyňa s jedálňou + príslušenstvo  v bezprostrednej blízkosti Košíc, len 6 km  z časti Košice III - Furča, Panoráma. Dom je umiestnený mimo centra obce Košická Polianka, v tichej časti, prístupová cesta je asfaltová. 

 

POZEMOK

Celková výmera pozemku  je 1608 m2 - dostatočne široký a rovinatý pozemok, krásne udržiavaný. Výmery 888 m2 záhrady,

600 m2 zastavané plochy a nádvoria - dom, 120 m2 zastavané plochy a nádvoria - stodola. Na pozemku sa nachádzajú rodiace ovocné stromy, kry, vyhradený priestor pre koterec  psa, altánok, vonkajší krb. 

 

SIETE

Elektrina, plyn, vlastná výdatná studňa - pitná voda, v obci prebieha výstavba obecného vodovodu, vlastný septik - 42 m3. Vďaka týmto sieťam sú nízke platby za užívanie domu - 140,- eur. 

 

POPIS DOMU

Samostatne stojaci dvojpodlažný  5- izbový rodinný dom +  rozsiahle príslušenstvo v podzemnom podlaží  s bočným prevýšením o pol výšky podlažia je v užívaní od r. 1992. Dom je postavený z tehál - (pálená tehla). Zakrytie domu je sedlovou strechou a s povalovým priestorom (možnosť vstavby do podkrovia).  Vstup do domu je navrhnutý spredu s nadväznosťou na halu, odtiaľ je prístupná jedna  izba - hosťovská, WC, kúpeľňa, jedálenský kút so špajzou a kuchyňa s výstupom na terasu. O pol podlažia vyššie je riešená spálňová časť bytu - 3 x izba - spálňa  a  1 x izba - obývacia. Z tohto polpodlažia je výstup do povalového priestoru. 

 

Rodinný dom je v užívaní od r. 1992. Modernizácia a údržba sa realizovala v r. 2008 - osadenie plastových okien, interiérové žalúzie, dodávka a montáž splyňovacieho kotla ÚK, 2010 - údržba hygienickej časti domu, zriaďovacie predmety, dlažby a obklady a 2012 - dodávka a montáž zásobníkového ohrievača vody, kombinácia elektro, plyn. 

Strop je monolitický, železobetónový, rovný podhľad. Okná plastové, zdvojené. Podlahy PVC, korok, cementový poter, keramické dlažby. 

  

Vykurovanie  - rozvody ústredného kúrenia (kotol na plyn) , radiátory sú oceľové, panelové v 1PP a liatinové rebrové v 1NP, rozvody vody teplej a studenej - napojené na studňu (pitná voda), odpad  je riešený do veľkej žumpy 42 m3, plyn, elektrina. 

 

DISPOZÍCIA

PP - Podzemné podlažie - 158 m2,  2 x skladová miestnosť, práčovňa, garáž, kotolňa, 2 x skladovacia miestnosť, posilňovňa, špajza, chodba so schodiskom.

 

NP - Nadzemné podlažie - výmera zastavanej plochy - 166 m2 - závetrie, zádverie, hala so schodiskom, 5 x obytná miestnosť, kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa, WC, komora

 

LOKALITA

Pokojná lokalita, vhodná na bývanie, výborná kombinácia pokojného bývania na vidieku so skvelou dostupnosťou všetkých doležitých výhod velkomesta Košice. Základné občianske vybavenie vrátane Základnej školy a materskej školy, bohaté spoločenské podujatia počas celého roka. Ďalšie informácie o obci Košická Polianka  na kosickapolianka.sk.

 

V tomto rodinnom dome si každý nájde svoj priestor pre prácu, učenie ale aj oddych a relax.  Príďte sa o tom presvedčiť aj sami!

VOLAJTE!

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Chcela by som sa srdečne poďakovať pani Ing. Alenke Katonovej za úžasný servis pri predaji bytu. Neviem, či som sa vôbec niekedy stretla s tak profesionálnym a serióznym prístupom. Veľká vďaka za všetko, do budúcna prajem ešte veľa pracovných, ako aj osobných úspechov. Určite...

Zuzana M.

Realitnú kanceláriu Atomia, prostredníctvom ktorej sme realizovali kúpu bytu, odporúčam všetkým, ktorí zatiaľ len zvažujú cez ktorú RK by chceli predať alebo kúpiť svoju nehnuteľnosť. Realitných kancelárií je veľmi veľa ale úroveň v nich nie je žiaľ...

rodina Birnsteinová