realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

5 izbový

285 m2

349 900,-

Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Juh
UlicaRiznerova
Výmera285 m2
Počet izieb5
Ing. Alena Katonová

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

PREDANÉ!

Bývajte v širšom centre mesta Košice, v mestskej časti Košice IV. a predsa v  pokojnej lokalite!

Pozrite si 3D obhliadku domu a pôdorysy!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová a RK ATOMIA Vám ponúka príjemné bývanie v trojpodlažnom tehlovom dome s atypickým dispozičným riešením v blízkosti centra mesta a predsa v tichšej časti lokality Košice IV - Juh.  Rodinný dom sa nachádza v uličnej zástavbe na rovinatom pozemku o výmere 285 m2.  Je  skolaudovaný a v užívaní od r. 1977.  Prístup k nehnuteľnosti je z verejnej komunikácie. Dom je udržiavaný a zaujímavý  možnosťou obnovy podľa vlastných predstáv.  Predaj domu nie je ničím podmienený. Dom je kúpou voľný. Na dome neviazne žiadna ťarcha. Dom sa nachádza vo výbornej a bezpečnej lokalite s príjemnými susedmi a  pekným výhľadom do okolia  z priestrannej terasy domu.

DISPOZÍCIA RODINNÉHO DOMU

Poprechádzajte sa po dome vďaka virtuálnej 3D obhliadke (pohybujete sa po bielych kruhoch) na stránke atomia.sk alebo kliknutím na uvedený link (v prípade niektorého inzerného portálu sa dostanete do 3D obhliadky skopírovaním nižšie uvedeného linku do vášho prehliadača):

https://my.matterport.com/show/?m=2xPzuE9wtK5

Pozrite si aj 3D pôdorysy domu  a odmerajte si rozmery, ktoré Vás zaujímajú.

Rodinný dom má na troch nadzemných podlažiach  5 izieb, galériu - oddychovú časť, kuchyňu s jedálňou, kúpeľňu s toaletou, toaletu, špajz, 3 x balkón - 1x s výstupom na zadný pozemok, terasu, garáž a v podzemnom podlaží - polozapustenom suteréne ďalšie 3 izby, izbu s prípravou pre kuchyňu, kúpeľňu s toaletou a odkladací priestor pod schodami.

Podzemné podlažie (PP)   - výmera 77 m2,  polozapustený suterén, v minulosti obývaný a prenajímaný. Tvorí ho chodba so vstupom do troch izieb, kuchyne, kúpeľne a odkladací priestor pod schodami.   Pekný priestor vhodný na ďalšie využitie - napr. posiľňovňa, wellness, práčovňa..

1. nadzemné podlažie (1NP) - výmera 76  m2,  garáž, zádverie, schodisko na chodbu, z ktorej je vstup do priestrannej kuchyne s izbou (jedálňou) a komorou, vstup do obývacej izby s krbom a izbou s výstupom na balkón, z ktorej sa dostanete na zadný pozemok, toaleta s umývadlom,  schodisko na 2NP

2. nadzemné podlažie  (2NP) -  výmera 25 m2, galéria, balkón, schodisko na 3NP

3. nadzemné podlažie (3NP) - výmera 67 m2,  chodba so samostatnými vstupmi do štyroch izieb, balkón,  kúpeľna s toaletou, schodisko na terasu, terasa o výmere 36 m2. 

Dom  je presvetlený, slnečný po celý deň, príjemný v lete a aj v zime. Byt má veľmi dobrú klímu. 

POZEMOK

Celková výmera pozemku  je 285 m2 -  zastavané plochy a nádvoria. Zastavená plocha domu je 166 m2 . Podlahová plocha domu je 244 m2 . Na pozemku sa nachádzajú rodiace ovocné stromy, kry, vinič. 

SIETE

Dom je napojený na elektrinu, plyn, mestský vodovod a kanalizáciu. Kúrenie je ústredné zabezpečené kotlom na plyn, výhrevné  telesá sú plechové radiátory. Ohrev teplej vody je zabezpečený bojlerom napojeným na plyn. Alternatívne vykurovanie je možné realizovať krbom osadeným v obývacej izbe.

STAV RODINNÉHO  DOMU

Štvorpodlažný  rodinný dom je v pôvodnom stave.  Dom je napojený na všetky inžinierske siete.  Interiérové dvere sú na báze dreva a presklenné. Okná sú zdvojené drevené, v spálni na 3.NP sú plastové. Omietky sú štukové. Podlahy v izbách sú zachovalé parkety kryté kobercami.  Na chodbách, schodiskách,  v kuchyni a  komore je položená PVC podlaha.  V kúpeľniach a toalete sú obklady na stenách  a dlažba.  V polosuteréne je PVC a dlažba.  Kuchyňa -  v kuchyni je kuchynská linka, plynový sporák. Z kuchyne je vstup do špajze. 3 x  Toaleta. 1 x je samostatná a 2 x  je súčasťou kúpeľne. Kúpeľne sú 2 - v polosuteréne (1.PP) a na 3. NP. Strecha je rovná - krytina plech. Dom je vhodný na rekonštrukciu podľa svojich predstáv ale bol obývaný aj v tomto stave.  Na pozemku sa nachádza murovaný domček na náradie. Na 1.NP je vstup do garáže.  Užívajte si záhradu a plody rodiacich stromov, kríkov a viniča hneď po nasťahovaní.  

LOKALITA

Vyhľadávaná lokalita a  širšie centrum mesta, ktoré  sa vyznačuje plnou občianskou vybavenosťou.  Viac o živote v mestskej časti sa dozviete na stránke kosicejuh.sk. 

V tomto rodinnom dome so záhradou si každý nájde svoj priestor pre prácu, učenie ale aj oddych a relax.  Príďte sa o tom presvedčiť aj sami!

Zavolajte na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Ďalšie info

Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggiabalkón, loggia
Počet loggií/balkónov3 ks
Konštrukcia stavbytehlová
Typ strechyplochá
Terasaáno
Oknáplastové, pôvodné
OstatnéŠpajza, Pivnica, Sklad, Krb, Káblová TV, Internet
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia, Vlastný ohrev
Výmera pozemku285 m2
Druh parkovaniaverejné parkovanie, garáž, vo dvore
Spôsob kúreniaústredné
El. napätie240/400 V
Počet kúpeľní2
Počet WC3
Typ pozemkuRovinatý
Počet parkovacích miest1
Energetický certifikátNEMÁ