Vyberte si kategóriu

Chata / Bungalov

110 000,-
750 m2
 
Druh ponukyPredaj, Rodinný dom, Iný objekt na bývanie a rekreáciu, Chaty a chalupy
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Družstevná pri Hornáde
UlicaKostolianska cesta
Výmera750 m2
Počet izieb5
Stav objektunovostavba
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Konštrukcia stavbykvádrová
Oknáplastové
Rozvody/PrípojkyElektrina
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Na predaj 4 ročný bungalov v chatovej oblasti, 3km od Košíc, Kostoľany nad Hornádom. Bungalov je postavený v krásnom prostredí pod lesom a je určený na celoročné bývanie. Na LV je vedený ako chata. Je postavený z kvádrov. Zastavaná plocha domu je 128m2, má: 3 izby, 2 kuchyne, vnútorný bazén, garáž (30m2), podlahové kúrenie + radiátor vrátane bazéna a garáže, vlastnú studňu,krb (krbovú vložku s ohrevom vody). Novostavba sa nachádza na 7,5 árovom, oplotenom a rovinatom pozemku. Na pozemku sú 2 parkovacie miesta, rybník 3,5m hlboký (momentálne využívaný pre hydinu) . Cena: 120000 eur (pri rýchlom jednaní dohoda, poprípade výmena za byt)

Mapa
 
Referencie

Veľmi pekne ďakujem pani Ing. Oczeákovej za profesionálny, seriózny a zároveň ľudský prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Takisto by som sa chcel poďakovať pánovi Stanislavovi Karafovi. Vrelo odporúčam každému služby realitnej kancelárie Atomia!

Michal Rozloznik

Keď som sa rozhodla predať nehnuteľnosť, rozmýšľala som, na ktorú RK sa mám obrátiť. Vybrala som si RK ATOMIA a neľutujem. Veľmi pekne ďakujem p. Oczeakovej a p. Karafovi za pomoc, cenné rady a informácie. Bola som spokojná so službami RK ATOMIA s Vašim profesionálnym a ľudským...

Katarína Horňáková