Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Ostatné / Chaty a chalupy / Chata s pozemkom v peknom prostredí

Chata s pozemkom v peknom prostredí

Osobné vlastníctvo

23 000,-
481 m2
TOP ponuka
Osobné vlastníctvo
Druh ponukyPredaj, Ostatné, Chaty a chalupy
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Košické Oľšany
UlicaKošické Olšany
Výmera481 m2
Počet izieb2
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Konštrukcia stavbykvádrová
OstatnéKuchynka
Rozvody/PrípojkyElektrina, Studňa
Výmera pozemku481 m2

Ponúkame na predaj chatku v pri obci Košické Olšany s pozemkom v osobnom vlastníctve. Celková výmera pozemku je 481m2, zastavaná plocha chatky je 23m2. Celý pozemok je oplotený kvalitným plotom, vzadu na pozemku sa nachádza prestrešený altánok na opekanie a miesto na trampolínu/bazén. Chata 3-podlažná, dole sa nchádza kuchyňa, na prízemí je obývacia izba a na poschodí podkrovná izba - spálňa. Chata je napojená na elektrinu, na pozemku sa nachádza studňa. V obývacej izbe sa nachádza krb na vykurovanie, ktorý má urobené aj prieduchy. Celá stavba je postavená z kvádrov. Stavba je kvalitná bez statických závad. Chata sa nachádza v lokalite pri lese s výborným prístupom. Je vhodná na sezónnu rekreáciu, po rekonštrukcii ale aj na celoročné užívanie. Chata je 2 roky neudržiavaná, fotky sú staršie. Nové fotky budú pridané čoskoro.

Cena za túto nehnuteľnosť je 23.000€. V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Realitná kancelária Atomia - da sa konštatovať - pracuje na slovenskom trhu a špeciálne v KE a okoli profesionálne , ale popritom sa pri kontaktoch nestráca ľudský a osobný rozmer.

Milan Svitek

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať realitnej kancelárii Atomia, ktorej služby sme využili pri kúpe nášho bytu. Vysoko hodnotíme prácu maklérky realitnej kancelárie Atomia p. Ing. Katonovej, ktorá svojim profesionálnym prístupom zabezpečila nájdenie ako aj kúpu ideálneho...

Attila