Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Ostatné / Chaty a chalupy / Na predaj chata v Kysaku

Na predaj chata v Kysaku

Krásne prostredie

82 400,-
80 m2
Krásne prostredie
Druh ponukyPredaj, Ostatné, Chaty a chalupy
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Kysak
UlicaKysak
Výmera80 m2
Počet izieb4
Stav objektučiastočná rekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Konštrukcia stavbykvádrová
Oknápôvodné
OstatnéPivnica
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

CHATA V KRÁSNOM PROSTREDÍ OBCE KYSAK

Ponúkame na predaj chatu v obci Kysak iba 18km od Košíc. Chata je 2-podlažná a murovaná, dispozične je rozdelená na:

Prízemie: garáž využívaná ako sklad, kúpeľňa, WC, obývačka a kuchyňa
Podlažie: 2 neprechodné spálňe, veľká spoločenská miestnosť, balkón

Chata je napojená na elektrinu a vodu, na pozemku sa nachádza aj žumpa a studňa. Vykurovanie na tuhé palivo, v chate sú urobené rozvody kúrenia a radiátory. Pozemok je mierne svahovitý ale upravený a udržiavaný. Na pozemku sa nachádza aj vedľajší malý drevený domček využívaný aj na spanie počas leta. V zadnej časti sa nachádza drevárnička. Pozemok je oplotený, prístup autom priamo na pozemok. Využívaný pozemok je o výmere 1600m2, zastavaná plocha chaty 80m2. Vlastníkom pozemku pod chatou a v okolí sú Lesy SR, možnosť odkúpenia pozemku. Chata je zapísaná na LV so súpisným číslom a v osobnom vlastníctve. Táto chata ponúka možnosti rekreačného využitia počas sezóny, v okolí sa ale nachádzajú aj celoročne obývané chaty. Na pozemku je možnosť mať bazén, okolie ponúka možnosť bicyklovania, čistého vzduchu a oddychu od každodenných povinností. Možnosť kúpiť chatu na následný prenájom. Neďaleko sa nachádza aj vodná nádrž Ružín.

Cena za túto nehnuteľnosť je 82.400€. V prípade záujmu o obhliadku a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Chcem sa poďakovať pani Ing. Michaele Oczeákovej za pomoc pri predaji nášho domu. Pani Oczeáková ma profesionálny a hlavne ľudský prístup,s čím som sa už dlho nestretla. Taktiež to prebehlo rýchlo, ústretovosť z každej strany. RK Atomia ďakujeme, odporúčame a zvlášť...

Patricia

Zo srdca ďakujeme pani Katonovej za jej srdečnosť, ústretovosť, úžasné jednanie, ústretovosť, šikovnosť a trpezlivosť. Tento mimoriadny človek nám pomohol, samozrejme cez RK ATOMIA, zrealizovať predaj nášho bytu doslova do posledného detailu, za čo jej patrí veľká vďaka.

Jolana a Peter