realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

2 izbový

422 m2

75 000,-

Druh ponukyPredaj, Ostatné, Chaty a chalupy
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Košické Oľšany
UlicaKošické Oľšany
Výmera422 m2
Počet izieb2
Ing. Alena Katonová

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Túžite relaxovať po namáhavom pracovnom dni alebo si užívať dôchodkový vek sami so sebou, s rodinou a priateľmi v prírode  na chate mimo panelákového bytu a pritom byt v  blízkosti Košíc?

Ak áno, tak táto ponuka je určená práve Vám!

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Pozrite si virtuálnu obhliadku 3D - na stránke atomia.sk,  kliknutím na uvedený link alebo na iných stránkach skopírovaním linku do vášho prehliadača:

https://my.matterport.com/show/?m=iEEWZohbaY7

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová a RK Atomia  Vám ponúka  3-podlažnú  rekreačnú murovanú chatu s príslušenstvom v záhradkárskej lokalite obce Košické Olšany, katastrálne územie Vyšný Olčvár, ľudovo Girady. V záhradkárskej lokalite sa nachádzajú aj  celoročne užívané chaty (domy). Stavba záhradnej chaty bola realizovaná na pozemku v osobnom vlastníctve podľa overenej projektovej dokumentácie. Jej kolaudácia prebehla pred 30-timi rokmi a chata má pridelené súpisné číslo. Posledné úpravy na chate sa realizovali v r. 2020,2021. Obec Košické Olšany je vzdialená 5 km z mestskej časti Košice III., záhradskárska časť Girady je vo vzdialenosti 2,5 km.  Prístup k nehnuteľnosti po vstupe do záhradkárskej lokality je po spevnenej ceste.  Chata je trojpodlažná  s obytným podkrovím, samostatne stojaca s upravenou záhradou.  Pozemok o výmere 422 m2 je rovinatý. Zastavaná plocha chaty je 19 m2, úžitková výmera 60 m2. 

Príslušenstvo chaty tvorí: Altánok s dreveným stolom a lavicami, plechový sklad náradia a plechový prístrešok na drevo, murovaný vonkajší krb (gril). 

SIETE

Chata je napojená na elektrinu, vodu zo záhradkárskeho vodovodu,  zdrojom teplej vody je zásobníkový elektrický ohrievač (bojler). Na pozemku sa nachádza žumpa o výmere 3 m3. Záhradkársky vodovod je odstavený v zimnom období. Chaty, ktoré sa využívajú celoročne, majú  vodu zo studne na vlastnom pozemku.

Vykurovanie chaty v zimnom období je možné realizovať elektrickými konvektormi alebo dobudovaním krbu. Komín sa v chate nachádza.  V kuchyni viete využívať na varenie - elektrické alebo indukčné varné dosky, piecku na tuhé palivo alebo plynový sporák napojený na plynovú bombu.

DISPOZÍCIA CHATY

  1. NP - kuchyňa, kúpeľňa (sprchový kút) a toaleta, komora a sklad náradia
  2. NP -  obývacia izba so schodiskom do podkrovia
  3. NP - podkrovie - spálňa 

POPIS

Chata  je murovaná z kvádrov a vonkajšiu fasádu má z časti obloženú tehlami.  Základy sú zo železobetónu, podlaha 1. A 2. NP je betónová. Na 1. NP je dlažba a na 2.NP je PVC krytina. Podlaha 3.NP je drevená trámová, krytina je PVC.  Je osadená na rovinatom pozemkom, pričom  1.NP je osadené do svahu. Chata je umiestnená v zadnej časti pozemku.   Vstup do podkrovia je vnútorným schodiskom z obývacej izby. Stavba je zastrešená sedlovou strechou,  je výborne zateplená a krytina je plechová.  V podkroví je obklad červeným smrekom. Okná sú plastové - izolačné dvojsklo a majú vnútorné žalúzie.  Vnútorné omietky sú vápenaté štukové a vonkajšie omietky sú na báze minerálnych látok a obklad šamotovými tehlami. 

LOKALITA 

Doprava je možná autom,  prímestskou autobusovou dopravou alebo taxislužbou. Pekné prírodné prostredie. 

Na základe celkového hodnotenia typu nehnuteľnosti, jej dispozičného riešenia, použitých materiálov a jej umiestnenia ide o dobrú nehnuteľnosť.  Odporúčame!

Viac ako chata - skolaudovaná, so súpisným číslom  - na budúce celoročné bývanie (dom)  alebo rekreáciu!

 

Páči sa Vám táto nehnuteľnosť? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.