Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Ostatné / Chaty a chalupy / Pekný rodinný dom alebo chalupa, vlastné bývanie alebo rekreácia či investícia ? Vaše sny sa môžu splniť!

Pekný rodinný dom alebo chalupa, vlastné bývanie alebo rekreácia či investícia ? Vaše sny sa môžu splniť!

Atypický, gazdovský 4. izb. rodinný dom s polozapusteným suterénom v lokalite Košice - okolie

43 990,-
929 m2
Iba u nás
Atypický, gazdovský  4. izb. rodinný dom s polozapusteným suterénom v lokalite Košice - okolie
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom, Gazdovský dom, Chaty a chalupy
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Poproč
UlicaPoproč
Výmera929 m2
Počet izieb4
Stav objektupôvodný stav, čiastočná rekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbyzmiešaná
Typ strechysedlová
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Omrzelo Vás už bývanie v panelákovom byte?

Chcete dopriať sebe a aj svojim deťom hry na vlastnom pozemku?

Chcete si zabezpečiť vlastné biopotraviny, radi pestujete alebo chováte hydinu?

Chcete sa tešiť domov z dôvodu, že máte kde zaparkovať?

Exkluzívne pre Vás u nás!

 

Tieto a ďalšie vymoženosti Vám umožní bývanie v 4- izb. dome v peknej lokalite Košice okolie -  obec Poproč. Zaujímavý rodinný dom  s potenciálom v peknej a tichej lokalite.

Dom sa nachádza 29 km od Košíc a 13 km od Moldavy nad Bodvou. Bezproblémoví susedia. 

 

Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 929 m2. Z toho sú  zastavané plochy a nádvoria - 320 m2 a záhrady - 609 m2.  Dom je v pôvodnom stave s úpravami.

Materiál stavby domu je kombinovaný - základy sú kamenné, stavba z nepálenej tehly a dostavba je kombinácia tehla, kváder. Hrubé múry - 50 cm.  Strecha je sedlová - úprava - na pôvodnej krytine (eternik) je  lepenka. Dom je atypický - gazdovský s uzatvoreným gánkom a s obývateľným polozapusteným suterénom do svahovitého terénu pod časťou domu  - využiteľným na bývanie alebo napr. na pracovňu, posilňovňu, práčovňu. Pôvodný gánok bol v 70 - tych rokoch uzatvorený a bola vytvorená vstupná hala. Zo vstupnej haly je vstup  do hlavnej obytnej časti a do polosuterénu. V hlavnej časti domu sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa, toaleta, komora a 3 x izba. V polosuteréne je komora, technická miestnosť s kotlom, predsieň, izba s kuchynskou časťou, kúpeľňaOrientácia domu je na juhozápad  a čiastočne severovýchod. Podlahy v izbách sú - drevenené - dyle, v kuchyni betón s krytinou PVC, kúpeľne dlažba, obklady.  Okná sú zdvojené drevené. Interiérové zárubne a dvere sú drevené. Kúrenie - ústredné zabezpečené kotlom na plyn - momentálne je odpojené. Alternatíva kúrenia sú  - funkčné kachľové pece v jednotlivých izbách. V kuchyni je kachľová pec ako z rozprávky. 

 

SIETE - plyn, elektrika, obecná voda,  odpad je zvedený do  žumpy, kanalizácia je pred domom - možnosť napojiť sa. 

 

Dom je po úpravách obývateľný. Možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. 

 

Dom sa nachádza v peknom prostredí v obci bez neprispôsobivých občanov s plnou občianskou vybavenosťou. Ďalšie informácie o obci na www.poproc.sk.

 

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

 

Pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Chcel by som veľmi poďakovať p. Ing. Alenke Katonovej za jej profesionálny a ľudský prístup a príjemné vystupovanie. Vidno, že svoju prácu ovláda dokonale na vysokej úrovni. Má obrovský prehľad v dokumentoch a skúsené oko pri prehliadkach. Riešila mi predaj a veľmi mi pomohla pri...

Marko K.

Zo srdca ďakujeme pani Katonovej za jej srdečnosť, ústretovosť, úžasné jednanie, ústretovosť, šikovnosť a trpezlivosť. Tento mimoriadny človek nám pomohol, samozrejme cez RK ATOMIA, zrealizovať predaj nášho bytu doslova do posledného detailu, za čo jej patrí veľká vďaka.

Jolana a Peter