realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

3482 m2

dohodou

Druh ponukyPredaj, Kancelárie, Sklady, Haly
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Juh
UlicaBarčianska
Výmera3482 m2
Ing. Beáta Fornadľová

Ing. Beáta Fornadľová

+421 905 655 525
fornadlova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

AREÁL S ADMINISTRATÍVNOU BUDOVOU A 4 HALAMI NA PREDAJ V JUŽNEJ ČASTI KOŠÍC S DOBRÝM PRÍSTUPOM 

Ponúkame na predaj nasledovný areál s pozemkom o veľkosti 3482m2:

Administratívna budova, so súpisným číslom – prízemný nepodpivničený objekt s jedným nadzemným podlažím. Je rozdelená na kancelársku časť a zázemie, k dispozícii sú 4 kancelárie od 16 do 35m2, recepcia, archív, kuchynka, soc. zariadenia, severovňa a kotolňa. Objekt je postavený na betónových monolitických pásoch s vodorovnou izoláciou. Zvislá nosná konštrukcia je murovaná so zateplenou fasádou. Stropná konštrukcia je železobetónová, panelová. Strešná konštrukcia je jednoplášťová, pultová s mäkkou krytinou. V objekte sú kompletné rozvody inžinierskych sietí. Objekt je vykurovaný ústredne kombinovaným kotlom na plyn umiestneným v objekte. Podlahy kancelárskych priestorov sú plávajúce laminátové, výplňové okenné a dverné konštrukcie sú plastové s dvojsklom. Na oknách sú plastové žalúzie. Radiátory sú panelové, plechové. V objekte je kompletné sociálne zariadenie. Keramické obklady sú v sociálnych častiach až po strop. Povrchová úprava podláh je keramická. Batérie sú pákové, nerezové. Omietka vnútorných stien je hladká. V objekte sú nainštalované kompletné rozvody zabezpečovacieho a kamerového systému. Uvedené stavebné úpravy a vybavenie spolu s dispozičnými zmenami boli realizované v r.2006.

Dielňa, so súpisným číslom – objekt dielní a skladov pôdorysne obdlžníkového tvaru s orientáciou hlavných vstupov východ – západ. Objekt je halovým s rozponom nosných múrov 15m. Jednotlivé časti objektu sú od seba oddelené priečkami. Objekt ja funkčne rozdelený na 4 haly s rôznou šírkou, s plochou cca 128m2, 184m2 (členená na 5 menších hál), 198m2, resp. 129m2, so svetlou výškou 5,05m resp. 5,7m v poslednej hale, plus zázemie. Nosnú konštrukciu objektu tvorí tehlové murivo. Objekt je postavený na betónových základových pásoch s vodorovnou izoláciou. Strešná konštrukcia je z oceľových priehradových strešných väzníkov, ktoré sú uložené v rozpone 15m na zvislých nosných stenách. Strecha je sedlová s miernym spádom, odizolovaná vnútorným podhľadom, ktorý znižuje strop. Podlahy v dielni a skladoch sú liate betónové s náterom. Vonkajšia fasádna omietka je zateplená zdrsnená. V objekte sú nové rozvody svetelnej a motorickej ELI, inžinierskych sietí a plynu. Objekt je vykurovaný ústredne cez plechové rebrové radiátory. Výplňové okenné konštrukcie sú plastové s dvojsklom. Vráta sú elektrické, samonavíjacie. V zadnej časti haly je spolu s ňou realizovaná sociálno-prevádzková časť (sprchy, soc. zaraidenia, šatne, kuchynka...) s pultovou strechou s miernym spádom s plechovou pozinkovanou krytinou. Táto časť sa tiahne po celej dĺžke haly. V sociálnych častiach sú keramické podlahy, keramické obklady až po strop ako aj kompletné sociálne vybavenie.

Vonkajšie úpravy – prípojka vody ( podzemná prípojka vody z verejnej siete k areálu ), prípojka kanalizácie ( podzemná kanalizačná prípojka z areálu do verejnej siete ), spevnená plocha asfaltová ( spevnená plocha asfaltová , a to od príjazdovej komunikácie a vnútro areálovej pred objektom dielní ), prípojka plynu ( podzemná prípojka plynu z HUP k administratívnemu objektu ), prípojka elektriky (VN transformátor 22kV).

Objekt je toho času plne prenajatý s pravidelným výnosom z nájmu. 

V prípade záujmu prosím volajte 0905 655 525.

Ďalšie info

Stav objektučiastočná rekonštrukcia
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia, Vlastný ohrev
Druh parkovaniavo dvore
Počet kancelárií4 ks