realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

124 m2

129 000,-

Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom, Podnikateľské priestory, Kancelárie, Haly, Reštaurácie, Výrobné priestory, Iné
LokalitaKošický kraj, Košice I, Ťahanovce
UlicaŤahanovská
Výmera124 m2
Ing. Alena Katonová

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Hľadáte novú adresu pre svoju firmu?

Väčšina ponúk obchodných, reštauračných priestorov  a iných nebytových priestorov je súčasťou iných objektov - polyfunkčných budov, obchodných centier,  obytných domov, kde sa nachádza aj konkurencia.  Mať samostatný objekt (dom)  vo vlastníctve v obytnej zóne, bezprostredne pri Vašich zákazníkoch nie je bežné. V tomto prípade ponúkaného objektu to však možné je!

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Pozrite si virtuálnu obhliadku 3D - na stránke atomia.sk kliknutím na uvedený link alebo na iných stránkach skopírovaním linku do vášho prehliadača: https://my.matterport.com/show/?m=2MW3HQkw25W

Licencovaný maklér s dlhoročnými skúsenosťami  Alena Katonová a firma Atomia Vám ponúka jednopodlažný objekt (dom)  -  podľa evidencie - obchodno-stravovaciu jednotku v obci Ťahanovce v lokalite Košice I - Sever,  v bezprostrednej blízkosti sídliska Ťahanovce a rekreačných lokalít - okolie rieky Hornád. Tento objekt bol dlhodobo využívaný ako klub s rýchlym občerstvením a má svoju stálu klientelu. Iné využitie tohto objektu závisí od Vašich potrieb. Vďaka svojej polohe je i ideálny na rôzne druhy podnikania v oblasti služieb, predaja tovaru,  prípadne môže slúžiť ako sídlo firmy. Dom je umiestnený v zóne, kde je veľká frekvencia a pohyb áut (prístupová cesta zo sídliska Ťahanovce do centra mesta), čiže toto miesto je ideálne na prezentáciu a reklamu vlastnej spoločnosti. Ak ste vo svojom priestore, tak využitie a úpravu priestorov, reklamu a propagáciau realizujete  podľa vlastných predstáv. Návratnosť kúpnej ceny nehnuteľnosti v porovnaní s prenájmom je výborná.

POPIS OBJEKTU

Objekt sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere 124 m2 - špecifikácia pozemku - zastavané plochy a nádvoria,  s prístupom z verejnej komunikácie a orientáciou na sever -  vstup a orientácia na východ - okná. Objekt má rozmery 22,4 m x 5,2 m (117,5 m2). Stavba je skolaudovaná v r. 2000 a riešenie vychádza zo schváleného projektu pre územné konanie. Objekt  je postavený z kvádrov na betónových základoch s izoláciou muriva, vnútorné priečky sú z  tvárnic YPOR.  Strop je v časti domu železobetónový.  Krovy sú drevené so sedlovou strechou a krytinou z kanadského šindľa. Vonkajšie a vnútorné omietky sú vápenné štukové. Okná a vstupné dvere  sú drevené  eurookná s izolačným dvojsklom. Podlahová krytina je keramická dlažba. Osvetlenie LED svietidlami. Stavba je vykurovaná gamatkami na plyn.  Teplá voda je zabezpečená elektrickým bojlerom.  Dom je  napojený na elektrinu, plyn,  mestskú vodu, kanalizáciu.

DISPOZÍCIA

Hlavný vstup do objektu je z Ťahanovskej ulice cez vstupné zádverie  do konzumného alebo obchodného  priestoru. Z tohto priestoru je prístupné hygienické zariadenie pre ženy a pre mužov. Hospodárske zázemie objektu je prístupné cez chodbu . Špecifikácia priestoru v objekte:  zádverie, obchodný alebo konzumný priestor 63,60 m2,  prípravovňa - kuchynka - 4,45 m2, predsieň a umyvárka ženy - 1,10 m2, wc ženy - 1,35 m2, predsieň a umývareň muži - 1,10 m2, wc muži - 1,35 m2, chodba - 3,40 m2, šatňa - personál  2,70 m2, umýváreň personál -1,20 m2, wc personál 1,20 m2, miestnosť s výlevkou - 1,30 m2, sklad - 2,60 m2,   sklad  3,15 m2.

LOKALITA

Ak hľadáte sídlo pre Vašu firmu, tak ste na správnom mieste.

Priestory sú voľné a k dispozícii okamžite.

V ponúkaných priestoroch vládne príjemná atmosféra  - príďte sa o tom presvedčiť sami!

Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Ďalšie info

Stav objektunovostavba
Počet miestností9 ks
Konštrukcia stavbykvádrová
OstatnéBezbariérový prístup, Sklad, Alarm, Klimatizácia, Internet, Kuchynka
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia, Vlastný ohrev
Druh parkovaniaverejné parkovanie