Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Iné / Na prenájom priestory v OC

Na prenájom priestory v OC

Ihneď voľné

164,-
26 m2
Ihneď voľné
Druh ponukyPrenájom, Podnikateľské priestory, Kancelárie, Iné
LokalitaKošický kraj, Košice II, Západ
UlicaGudernova
Výmera26 m2

Ponúkame na prenájom priestory v obchodnom centre na sídlisku Terasa, Košice - Západ. Výmera priestoru je 25,80 m2 a nachádza sa na poschodí obchodného centra. Cena za tento priestor je 129,00 €/mesačne bez DPH + platby za energie a spoločné priestory vo výške 35,77 €/mesačne bez DPH. Možnosť využiť priestor ako kancelárie, administratívu, predajňu, obchod, salón. Možnosť pripojenia na internet ANTIK.

  • Plocha: 25,80 m2
  • Cena prenájom: 129,00 €/mesačne bez DPH
  • Celková cena za prenájom, vykurovanie, odpad a údržbu spoločných priestorov: 164,77 €/mesačne
  • Elektrina + voda: podružné meranie
  • Stav: voľné.

Len dlhodobý prenájom, požadovaný depozit vo výške 300€, 3-mesačná výpovedná lehota. V prípade záujmu o obhliadku a pre ďašie informácie ma neváhajte kontakovať na tel. č. 0903 904 901.

PONÚKAME AJ INÉ PRIESTORY V OBCHODNOM CENTRE

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Chcel by som veľmi poďakovať p. Ing. Alenke Katonovej za jej profesionálny a ľudský prístup a príjemné vystupovanie. Vidno, že svoju prácu ovláda dokonale na vysokej úrovni. Má obrovský prehľad v dokumentoch a skúsené oko pri prehliadkach. Riešila mi predaj a veľmi mi pomohla pri...

Marko K.

Chcem sa poďakovať pani Ing. Michaele Oczeákovej za pomoc pri kúpe bytu. Urobili všetko možné preto, aby som si kúpila taký byt, aký som chcela. Rada by som vyzdvihla jej ľudský a profesionálny prístup. Odporúčam služby RK ATOMIA.

Ingrid V.