Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Kancelárie / PRENÁJOM obchodných priestorov v centre na Mlynskej ulici v Košiciach

PRENÁJOM obchodných priestorov v centre na Mlynskej ulici v Košiciach

prízemie, 452,63 m2

18,-
452,62 m2
prízemie, 452,63 m2
Druh ponukyPrenájom, Podnikateľské priestory, Kancelárie, Výrobné priestory, Iné
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto
UlicaMlynská
Výmera452,62 m2
Stav objekturekonštrukcia
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Druh parkovaniaverejné parkovanie

Obchodný priestor NA PRENÁJOM na frekventovanej MLYNSKEJ ulici v Košiciach.

 

Výmera 452,62 m2 

Priestor sa nachádza na prízemí a je po rekonštrukcii - keramická dlažba, stropné bodové osvetlenie, klimatizácia a vzduchotechnika.

Priestor sa člení na hlavnú časť s automatickými vchodovými dverami so senzorom, skladové priestory, 2x kancelária, zamestnanecké sociálne zariadenie.

CENA: 18,00 eur za m2/mesiac bez DPH + réžia (vlastný elektromer)

Zadný vstup do objektu je snímaný kamerovým systémom a okná sú opatrené bezpečnostnou fóliou s bezpečnostným certifikátom. Prístup na nakladaciu rampu zo zázemia.

Obhliadky - 0911 307 712

V cene je zahrnutá sprostredkovateľská provízia a náklady za vypracovanie ZBZ (rezervačnej zmluvy), Kúpnej zmluvy, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za návrh na vklad  KZ do Katastra nehnuteľností, účasť pri odovzdaní nehnuteľnosti s vyplnením odovzdávacieho protokolu,  kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

KONTAKT0911 307 712, oczeakova@atomia.sk

Realitný maklér
Michaela

Ing. Michaela Oczeáková

Špecializujem sa na predaj rodinných domov (novostavieb aj starších) a predaj bytov v Košiciach a okolí. Rada pomôžem a poradím s ocenením nehnuteľnosti, so spôsobom financovania a s nájdením VÁŠHO vysnívaného bývania.

+421 911 307 712
oczeakova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Chceli by som sa veľmi pekne poďakovať pani Ing. Alenke Katonovej za výnimočné nasadenie a super komunikáciu. Len vďaka jej šikovnosti sa nám podarilo získať to čo sme tak veľmi chceli. Do budúcna prajeme ešte veľa pracovných, ako aj osobných úspechov. Už sme Vás aj odporučili a...

Mária&Ľubo

Veľmi pekne ďakujem Ing.Michaele Oczeákovej za predaj našej nehnuteľnosti a hlavne k ľudskemu a profesionalnemu pristupu, ešte raz Ďakujem.

Janejkova