realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

769 m2

dohodou

Druh ponukyPredaj, 3 izbový, Podnikateľské priestory
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Juh
UlicaJuh
Výmera769 m2

Mgr. Mikuláš Kurimský

+421 950 14 14 58
kurimsky@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

NA PREDAJ BUDOVA BLÍZKO CENTRA MESTA NA INVESTÍCIU - BYTY, OBCHODNÉ PRIESTORY A POZEMOK

Veľmi zaujímavá investičná priležitosť:

Ponúkame na predaj budovu v časti Košice - Juh neďaleko centra mesta. Budova je 4-podlažná s tromi nadzenými podlažiami a polozapusteným suterénom. Celá budova prešla v roku 2005 kompletnou rekonštrukciou a modernizáciou. V rámci rekonštrukcie boli zrekonštruované kompletné rozvody vody, elektriny, odpadu a plynu v dome, nové omiestky, stierky, podlahy, kuchyne a kúpeľňe, sanita, strecha, rekonštrukcia obvodového plášťa budovy. 

Dispozične je budova momentálne rozdelená a využívaná ako:

Polozapustený suterén a 1. nadzemné podlažie: využívané ako obchodný priestor - predajňa so skladmi a zázemím, kanceláriami, socialnými zariadeniami a kuchyňou. Možné využívať aj ako byt. 
2. nadzemné podlažie: využívané ako 3-izbový byt s kuchyňou, kúpeľňou a balkónom.
3. nadzemné podlažie (podkrovie): využívané ako veľký 2-izbový byt s halou, kuchyňou a kúpeľňou. Možnosť dispozične rozdeliť a vytvoriť ďalšie izby.

Byty a prestory sú zariadené a rekonštruované do vyššieho štandardu. Budova je pripojená na všetky inžinierské siete - voda, kanalizácia, elektrina a plyn. Vykurovanie je zabezpečené formou plynových kotlov na poschodiach, každý priestor má svoje vlastné merače. Na chladenie je vytvorená klimatizácia. K budove patrí aj priľahlý pozemok a budova v dvore. Aktuálne slúži ako parkovisko pre automobily a sklad, no z hľadiska investície je tento objekt veľmi zaujímavý pre zhodnotenie investovaných prostriedkov, nakoľko je možnosť rekonštrukcie na iné využitie. Energetický certifikat zatial nie je vytvorený.

Celková výmera pozemku: 769m2
Úžitková plocha hlavnej budovy: 610m2
Zastavaná plocha vedľajšej budovy: 184m2

Kompletná dokumentácia je k dispozicií na vyžiadanie. V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti a pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať. Cena dohodou, viac informácii v realitnej kancelárii ATOMIA a na tel. č. +421 950 14 14 58.

Ďalšie info

Stav objekturekonštrukcia
OstatnéKlimatizácia, Internet
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Druh parkovaniavo dvore