realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

5888 m2

868 040,-

Druh ponukyPredaj, Pozemky, Priemyselný pozemok, Podnikateľské priestory, Sklady, Haly, Výrobné priestory
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Rozhanovce
UlicaRozhanovce
Výmera5888 m2
Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

POZEMOK A HALA NA PREDAJ V ROZHANOVCIACH

Ponúkame na predaj priemyselný pozemok s priemyselnými a poľnohospodarskými budovami v areáli v obci Rozhanovce v okrese Košice - okolie iba pár minút od Košíc s vynikajúcim napojením na dialničnú sieť. Pozemok je rovinatý obdĺžnikového tvaru a celková výmera je 5888m2 (cca. 133x44m). Na pozemku sa nachádza plne využiteľná hala technického rozvoja o výmere 1324m2 s výbornou výškou. Možnosť kúpiť aj časť haly s väčším pozemkom. Táto nehnuteľnosť ponúka rôzne možnosti využitia: skladovacích priestorov, výrobných priestorov, priestorov pre logistické centrá, špedičné firmy a podobne.

IS: samostatná prípojka elektriny, vody, kanalizácie, zemného plyn alebo prípojka na teplovod z funkčnej bioplynovej stanice v areáli

V areáli sa nachádza kamerový systém, vysporiadané prístupové asfaltové cesty k nehnuteľnosti, oplotenie a ďalšie plne fungujúce objekty na dennej báze (administratívne budovy, haly, skladovacie a výrobné priestory). Výborný prístup pre nákladné autá aj kamióny. Pozemok sa nachádza iba 2km od privádzača na diaľnicu D1 a plánovanú rýchlostnú cestu R4. Výborné napojenie na hlavný ťah na Ukrajinu.

Cena za túto nehnuteľnosť - pozemok s halou je 868.040€. Kompletná dokumentácia k dispozícií na vyžiadanie. Možnosť kúpiť alebo prenajať aj ďalšie pozemky alebo budovy v areáli, pozrite si našu ponuku. Celková rozloha areálu je viac ako 50.000m2. Túto nehnuteľnosť Vám prináša realitná kancelária ATOMIA. V prípade záujmu o obhliadku a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 903 904 901.

Ďalšie info

Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Druh parkovaniaverejné parkovanie