realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

4736 m2

390 380,-

Druh ponukyPredaj, Pozemky
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Rozhanovce
UlicaRozhanovce
Výmera4736 m2
Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 915 963 489
tpetruncik@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

POZEMOK NA VÝSTAVBU HALY ALEBO DOMOV S VÝBORNÝM PRÍSTUPOM V ROZHANOVCIACH

Ponúkame na predaj pozemok v areáli v obci Rozhanovce v okrese Košice - okolie iba pár minút od Košíc s vynikajúcim napojením na dialničnú sieť. Pozemok je rovinatý, je obdĺžníkového tvaru a celková výmera je 4736m2 (cca. 149x32m). Tento pozemok ponúka možnosť rôzneho využitia: výstavba haly, skladovacích priestorov, výrobných priestorov, administratívnej budovy, priestorov pre logistické centrá, špedičné firmy a prípadne po zmene územného plánu aj na výstavbu rodinných domov s napojením na už existujúcu ulicu. Susedné parcely už sú v územnom pláne obce zakreslené ako návrh na plochy pozemkov rodinných domov.

IS: možnosť samostatnej prípojky elektriny, vody, kanalizácie, zemného plyn alebo prípojky na teplovod z funkčnej bioplynovej stanice v areáli

Na pozemku sa nachádzajú 2 poľnohospodárske budovy bez súpisného čísla a väčšia hala. V areáli sa nachádza kamerový systém, vysporiadané prístupové asfaltové cesty k pozemku, oplotenie a ďalšie plne fungujúce objekty na dennej báze. Výborný prístup. Pozemok sa nachádza iba 2km od privádzača na diaľnicu D1 a plánovanú rýchlostnú cestu R4.

Cena za túto nehnuteľnosť je 390.380€. Kompletná dokumentácia k dispozícií na vyžiadanie. Možnosť kúpiť alebo prenajať aj ďalšie pozemky alebo budovy v areáli, pozrite si našu ponuku. Celková rozloha areálu je viac ako 50.000m2. Túto nehnuteľnosť Vám prináša realitná kancelária ATOMIA. V prípade záujmu o obhliadku a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 915 963 489.