Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Pozemky / Ostatné plochy / Na predaj priemyslený pozemok

Na predaj priemyslený pozemok

Rovinatý pri ceste

15,-
16358 m2
Rovinatý pri ceste
Druh ponukyPredaj, Pozemky, Priemyselný pozemok, Ostatné plochy
LokalitaKošický kraj, Michalovce, Pozdišovce
UlicaPozdišovce
Výmera16358 m2
Výmera pozemku16358 m2

Ponúkame na predaj pozemok v Pozdišovciach, časť Na árende iba 6km od Michaloviec. Pozemok sa nachádza pri ceste, je rovinatý. Momentálne je pozemok prázdy, v minulosti využívaný ako manipulačná a skladová plocha, objekt slúžiaci lesnému hospodárstvu. Celková výmera pozemku je 16.358m2.

Cena za tento pozemok 15€/m2, dohoda možná. V prípade záujmu o obhliadku a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

"Srdečné ďakujem" realitnej kancelárií ATOMIA a konkrétne pani Ing. Michaele Oczeákovej za veľmi milé a ústretové jednanie pri predaji bytu v Košiciach. Srdečná vďaka! Všetkým odporúčam využitie služieb realitnej kancelárie ATOMIA.

Ladislav

Srdečné veľké DAKUJEM, patrí pani Ing. Alenke Katonovej. Ďakujem Vám pani A. Katonová za Váš čas, informovanosť o celom priebehu predaja bytu, bez ohľadu na čas, niekedy to bolo ( aj neskorých nočných hodinách.),profesionalitu, ústretovosť, široký rozsah služieb na vysokej...

Janka