realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

13011 m2

81,-

Druh ponukyPredaj, Pozemky, Priemyselný pozemok, Podnikateľské priestory, Sklady, Haly
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Rozhanovce
UlicaRozhanovce
Výmera13011 m2
Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

POZEMOK A HALY NA PREDAJ V ROZHANOVCIACH

Ponúkame na predaj priemyselný pozemok s priemyselnými a poľnohospodarskými budovami v areáli v obci Rozhanovce v okrese Košice - okolie iba pár minút od Košíc s vynikajúcim napojením na dialničnú sieť. Pozemok je rovinatý obdĺžnikového tvaru a celková výmera je 13011m2 (cca. 97x134m). Na pozemku sa nachádzajú zapísané budovy bez súpisného čísla: 2 haly o výmere cca. 861m2 a 1363m2 a ďalšie 2 budovy o výmere 487m2 a 264m2. Táto nehnuteľnosť ponúka rôzne možnosti využitia: rekonštrukcia budov alebo výstavba nových hál, skladovacích priestorov, výrobných priestorov, administratívnej budovy, priestorov pre logistické centrá, špedičné firmy a podobne.

IS: možnosť samostatnej prípojky elektriny, vody, kanalizácie, zemného plyn alebo prípojky na teplovod z funkčnej bioplynovej stanice v areáli

V areáli sa nachádza kamerový systém, vysporiadané prístupové asfaltové cesty k pozemku, oplotenie a ďalšie plne fungujúce objekty na dennej báze (administratívne budovy, haly, skladovacie a výrobné priestory). Výborný prístup pre nákladné autá aj kamióny. Pozemok sa nachádza iba 2km od privádzača na diaľnicu D1 a plánovanú rýchlostnú cestu R4. Výborné napojenie na hlavný ťah na Ukrajinu.

Cena za tento pozemok je 81€/m2. Kompletná dokumentácia k dispozícií na vyžiadanie. Možnosť kúpiť alebo prenajať aj ďalšie pozemky alebo budovy v areáli, pozrite si našu ponuku. Celková rozloha areálu je viac ako 50.000m2. Túto nehnuteľnosť Vám prináša realitná kancelária ATOMIA. V prípade záujmu o obhliadku a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Ďalšie info

Stav objektupôvodný stav
Konštrukcia stavbyzmiešaná
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia, Vlastný ohrev