realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

Ponúkame Vám odmenu vo výške až do 1.500€ v prípade, ak odkúpime byt, na ktorý nám dáte tip. Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0903 904 901, e-mailom na atomia@atomia.sk prípadne prostredníctvom chatu nachádzajúceho sa na pravej strane tejto stránky. Pošlite nám meno majiteľa bytu, čo najviac informácií o byte a kontakt na majiteľa bytu, aby sme ho vedeli kontaktovať a dohodnúť s majiteľom stretnutie.

Ak nám dáte tip na nehnuteľnosť, ktorá sa predáva ale nedohodneme sa na jej odkúpení, stále máte možnosť dostať odmenu. Poznáte niekoho kto predáva byt, dom, chatu, pozemok alebo inú nehnuteľnosť? Ak sprostredkujeme predaj nehnuteľnosti, na ktorú nám dáte tip, ponúkame Vám odmenu až do výšky 200€. Konečná výška odmeny závisí od výšky predajnej ceny nehnuteľnosti a dohodnutej provízie pre realitnú kanceláriu.

Nárok na odmenu pri tipe na odkúpenie vzniká uzavretím Kúpnej zmluvy na tipovanú nehnuteľnosť medzi majiteľom bytu ako predávajúcim a spoločnosti ATOMIA REAL s.r.o. ako kupujúcim. Odmena Vám bude vyplatená na Váš bankový účet do 10 pracovných dní od povolenia vkladu kúpnej zmluvy na katastri nehnuteľností v prospech spoločnosti ATOMIA REAL s.r.o.

Nárok na odmenu pri tipe na sprostredkovanie vzniká uzavretím Zmluvy o sprostredkovaní služieb súvisiacich s predajom nehnuteľností a následnom naplnení tejto zmluvy – podpísaní kúpnej zmluvy medzi predávajúcim a kupujúcim a vyplatenie provízie pre realitnú kanceláriu. Odmena Vám bude vyplatená na Váš bankový účet do 10 pracovných dní od vyplatenia provízie pre realitnú kanceláriu.