realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

5 izbový

851 m2

379 000,-

Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice II, Pereš
UlicaBystrická
Výmera851 m2
Počet izieb5
Ing. Alena Katonová

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Chcete dopriať svojim miláčikom viac hier na vlastnom pozemku?

Túžite mať viac súkromia vo Vašom novom bývaní ?

Chcete mať dvojnásobnú radosť z príchodu domov z dôvodu, že máte kde zaparkovať?

Láka vás príroda, ale nechcete sa vzdať výhod veľkomesta?

Hľadáte novostavbu domu v cene novostavby bytu?

Je pre Vás zaujímavé, že na zadnej časti pozemku v budúcnosti budete môcť postaviť ďalší dom?

Ak áno, tak takýto dom pre Vás máme - Vitajte doma!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová a RK Atomia Vám exkluzívne ponúka SKOLAUDOVANÝ 5 izbový  dvojpodlažný rodinný dom v lokalite Košice II. - Pereš,  na ul. Bystrická. Rodinný dom je  postavený na  väčšom a rovinatom pozemku o výmere 872 m2. Dom je prístupný z verejnej komunikácie -  udržiavanej asfaltovej prístupovej cesty.  Zastávky MHD ale aj zastávky SAD  vám zabezpečia komfortný prístup do všetkých častí mesta. DOM  sa ponúka  v štádiu holodom - viď foto - t.z. podľa vlastných predstáv si vyberiete a dokončíte UŽ LEN nášľapnú vrstvu podláh a schodiska, obklady, podlahy a sanitu v kúpeľniach, oblôžkové zárubne, interiérové dvere a schodiskové zábradie v celkovej cene 30.000,- eur až 35.000,- eur + kuchynská linka.  V prípade Vášho záujmu je PRIPRAVENÁ spoločnosť, ktorá Vám po dohode s Vami, dokončenie domu na kľúč zrealizuje. 

Vysoká energetická hospodárnosť - energeticky certifikát A0, celkové prevádzkové náklady garantujeme do 100,- eur/mesiac. 

VÝMERA POZEMKU - 851

Rozmery pozemku -  šírka 10,5 m x dĺžka 80,09 m.

ROZMERY DOMU   -  6,61 m  x 14,22 m. 

ZASTAVANÁ PLOCHA DOMU - 94 m2 + 36 m2 terasy za domom. 

PODLAHOVÁ PLOCHA DOMU I. a II. NP je - 138 m2.

CENA DOMU   je 389.000,- eur. 

DISPOZÍCIA DOMU

Dom  pozostáva z 2 nadzemných podlaží (NP).

 

  1. NP tvorí: denná časť domu, ktorá pozostáva z: chodba - 9,69 m2, hosťovská izba -  9,84 m2, otvorený priestor - veľká obývacia izba s krbom - 28,12 m2,  prepojená s kuchyňou a jedálňou - 12,98 m2, z kuchyne je vstup do komory - 1,88 m2, kúpeľňa s WC - 4,55 m2, sklad pod schodami - 4,7 m2,  schodište na II. NP.  Z dennej časti sa vstupuje cez veľké francúzske okná, ktoré krásne presvetlia celý priestor na pozemok a plánovanú terasu.
  2. NP tvorí: chodba - 8,29 m2, rodičovská spálňa - 22,31 m2, izba - 12,78 m2,  izba -  13,19 m2, kúpeľňa s WC - 6,35 m2, technická miestnosť- 3,51 m2.

Viď foto pôdorysov jednotlivých podlaží domu.

SIETE

Dom je napojený na elektriku, plyn, mestský vodovod a kanalizáciu.

Elektroinštalácie

- 230V vývody káblami CYKY-J 3x1,5 pre svietidlá a vypínače

- 230V vývody káblami CYKY-J 3x2,5 pre zásuvky

- 400V vývod pre elektrickú varnú dosku

- Inštalácie slaboprúd

Internet

Príprava pre internet- rozvod káblom UTP CAT5E v každej obytnej izbe na hornom podlaží + obývačka. Optický internet od Telecomu je pred pozemkom. 

Vykurovanie

Vykurovanie je podlahové, teplovodné,  zdroj - plynový kondenzačný kotol BOSCH. Alternatívne vykurovanie je možné realizovať krbom osadeným v obývacej izbe s prieduchmi do izieb na 2.  nadzemnom podlaží. Krb - krbová vložka VN 610/430, rohové presklenie s výsuvným otváraním dvierok. Komín - TUMA - murovaný priemer 200 mm.

Zdravotechnika

Rozvody vody a kanalizácie pre kúpeľňu, WC a kuchyňu, samostatný vývod pre napojenie práčky. Ohrev teplej vody sa realizuje bojlerom zn. BOSCH.

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA DOMU

-  Základy - monolitické železobetónové pásy, monolitická doska hr. 150 mm, hydroizolácia základovej dosky (penetrák, natavené bitumenové pásy).

- Obvodové murivo - pórobetónové murivo (Porfix) hr. 300 mm, zateplené kontaktným zatepľovacím systémom na báze polystyrénu hr. 150 mm + silikónová omietka.

- Vnútorné priečky - pórobetónová (Porfix) priečka z presných tvárnic hr.125 mm.

- Strecha - plochá – sklon cca 3,5 stupňa, krytina – falcovaný plech vo farbe antracit, zvodový systém vo farbe antracit, strešné okno neotvárateľné – Fakro DXF DU6 120x90 cm.

- Zateplenie -  mineralna vlna, hrúbka 35 cm.

- Vchodové dvere -  bezpečnostné hliníkové vstupné dvere Martom.

- Okná -  prémiové okná Prismatic (Prymat) Uw=0,78 W/m 2 k, skryté pánty, 3 tesnenia, izolačné trojsklo Ug=0,5 W/m 2 k, farba biela/antrazit quartz. Vonkajšie žalúzie sú vo všetkých       obytných miestnostiach vo farbe antracit – ovládanie spínačmi.

- Povrchy stien - sádrové omietky, hygienický náter biely.

- Povrchy podláh - izolácia - podlahovy polystyren 10 cm prízemie, 4 cm poschodie, cementový poter hr.60 mm.

- Gabionový plot -  dlžky 5m, výšky 2m vpredu aj vzadu na oddelenie domov.

- Hrubé terénne úpravy - splanírovanie zeminy, príprava na pokládku zámkovej dlažby.

Energetický certifikát  - A0

LOKALITA

Mestská časť Košice II.  - Pereš  je vyhľadávanou a  ideálnou voľbou medzi prírodou a mestom. Nachádza  sa západne od centra mesta Košice (smer Rožňava, Revúca, Medzev).  Váš nový domov sa nachádza iba 6 km od centra Košíc - Košice I. -Staré mesto  alebo 3 km z lokality  Košice II. - Átrium Optima, na ul. Bystrická.   Zastávky MHD ale aj zastávky SAD  vám zabezpečia komfortný prístup do mesta.  Výhodou je aj blízkosť nákupného centra Atrium Optima.  Viac o živote v mestskej časti sa dozviete na stránke mcperes.sk. 

V tomto rodinnom dome so záhradou si každý nájde svoj priestor pre prácu, učenie ale aj oddych a relax. Príďte sa o tom presvedčiť aj sami!

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes.

Zavolajte na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Ďalšie info

Stav objektunovostavba
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Typ strechyplochá
Terasaáno
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Výmera pozemku872 m2
Rozmery pozemku10,5 x 83 m
Druh parkovaniavo dvore
Spôsob kúreniaústredné, tuhé palivo
El. napätie240/400 V
Počet kúpeľní2
Počet WC2
Typ pozemkuRovinatý
Energetický certifikátA