realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

6 izbový

670 m2

dohodou

Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice I, Sever
UlicaMoravská
Výmera670 m2
Počet izieb6
Ing. Alena Katonová

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Realitný maklér Alena Katonová a RK Atomia Vám ponúka exkluzívne  na predaj trojpodlažný tehlový  6 -izb. rodinný dom s príslušenstvom  v obľúbenej lokalite v Košiciach - blízkosti historického centra mesta Košice - v mestskej časti Košice I. - Sever. Dom sa nachádza v slepej uličke, v tichej a vyhľadávanej lokalite na ul. Moravská. 

ZÁKLADNÉ ÚDAJE

• Lokalita: Košice - Sever.  

• Celková veľkosť pozemku: 670  m2.

• Zastavané plochy a nádvoria 310 m2 a záhrada 360 m2.

• Dom  je postavený  v etapách - pôvodný dom 2 izb. pred rokom 1950, následne dobudované prízemie na 3 izb. Dom + príslušenstvo a v r. 1970 bolo dobudované 2 nadzemné podlažie. 

• Inžinierske siete: všetky IS - elektrina, plyn, mestský vodovod,odpad - kanalizácia, kúrenie – plynový kotol, ohrev vody – elektrický bojler, k dispozícii je aj kotol na tuhé palivo, na pozemku sa nachádza studňa.

• Orientácia domu – východ - predzáhradka a dom a na západ je orientovaný pozemok, ktorý je priestranný a nie je tienený okolitými stavbami. 

KONŠTRUKCIA DOMU

• Konštrukcia: tehla.  

• Strecha: rovná, plechová so sklonom.

• Okná: pôvodné drevené zdvojené, vstupné dvere bezpečnostné plastové.

• Stav: pôvodný, možná rekonštrukcia podľa vlastných predstáv.

• Vzhľadom na charakter stavby a použité stavebné materiály je možná úprava dispozície domu. 

DISPOZÍCIA DOMU 

• Dom je 6-izbový,  trojpodlažný : 

1. Podzemné podlažie  (PP) - čiastočné podpivničenie domu, kde sa nachádza viac miestností  na uskladnenie vecí a technická miestnosť, v ktorej sa nachádza plynový kotol  a kotol na tuhé palivo

 1. Nadzemné podlažie (NP) - zádverie, loggia, 3 x izba, kuchyňa, chodba,  2 x komora, toaleta, kúpeľňa, schodisko na 2.NP. 

2. Nadzemné podlažie (NP) - 3 x izba, kuchyňa, chodba, komora, kúpeľňa, toaleta, loggia.  

POPIS DOMU A POZEMKU

• Ponúkaný rodinný dom je fasádou spojený s domom na vedľajšom pozemku.  Dom je v pôvodnom stave.

• Možnosť parkovania priamo pred domom  alebo na pozemku.

• Dom je v pôvodnom stave, udržiavaný, temperovaný, v súčasnosti neobývaný.

• Podlahy – dlažba v príslušenstvách a v izbách sú pôvodné parkety, v kuchyniach PV. 

• Okná sú pôvodné zdvojené drevené. 

• V zadnej časti pozemku sa nachádza záhrada, ktorá slúži ako miesto pre odpočinok a relax. Záhrada je rovinatá, slnečná, orientovaná na západ, oplotená. V záhrade sa nachádzajú rodiace ovocné stromy.

LOKALITA A OKOLIE

Jedná sa o jednu z tichých a najvyhľadávanejších lokalít v meste. Mestská časť Košice - Sever je svojou plochou najväčšou MČ v Košiciach.

• Daná lokalita kombinuje pohodlie mestského života s príjemným prostredím, čím poskytuje ideálnu rovnováhu medzi dynamikou a pokojom. Rýchla dostupnosť do mesta v kombinácii s okolím s dostatkom zelených plôch a parkov predurčuje tento dom ku kvalitnému mestskému bývaniu.

• Park Anička sa nachádza cca 5 min. pešej chôdze, obľúbené  a príjemné miesto na prechádzky, športové aktivity, tenis, rodinné pikniky a detské vyžitie

• Občianska vybavenosť – v bezprostrednej blízkosti obchodné centrá Klas, Fresh, Billa, MilkAgro – Mier, Crow aréna, OC Mier - sieť obchodov a služieb, sakrálne stavby a  centrum s možnosťami večerných prechádzok a kultúrneho vyžitia. 

V dome vládne príjemná atmosféra  - príďte sa o tom presvedčiť sami!

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte  kedykoľvek  na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov. Ďakujem, dopočutia a dovidenia.

Ďakujem, dopočutia a dovidenia.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.  Využite našu pomoc pre Vás v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu bytu  našim nezávislým finančným poradcom. 

Ďalšie info

Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Počet loggií/balkónov2 ks
Konštrukcia stavbytehlová
Typ strechyplochá
Oknápôvodné
OstatnéŠpajza, Pivnica, Sklad
Zariadenieáno
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Studňa, Kanalizácia
Výmera pozemku670 m2
Druh parkovaniaverejné parkovanie, vo dvore
Spôsob kúreniaústredné
El. napätie240/400 V
Počet kúpeľní2
Počet WC2
Typ pozemkuRovinatý
Energetický certifikátNEMÁ