realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

2 izbový

1386 m2

37 990,-

Druh ponukyPredaj, Ostatné, Chaty a chalupy
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Chorváty
UlicaChorváty
Výmera1386 m2
Počet izieb2
Ing. Alena Katonová

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Túžite relaxovať po namáhavom pracovnom dni alebo si užívať dôchodkový vek sami so sebou, s rodinou a priateľmi v prírode ? 

Chcete dopriať svojim deťom bezpečné hry vo vlastnej záhrade? 

Máte voľné financie a chceli by ste ich dobre investovať? 

Na pozemku je postavená základová dosta s výstupmi sietí!

Ak áno, tak táto ponuka je určená práve Vám!

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii. 

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová a RK Atomia Vám exkluzívne ponúka  pekný a slnečný mierne svahovitý  pozemok v intraviláne obce Chorváty, okres  Košice - okolie. Na pozemku sú postavené dve drevostavby - chaty  a základová  doska na výstavbu katalógového domu s vypracovaným projektom na stavbu(potrebné aktualizovať).   Veľkosť  pozemku je 1386 m2, z toho 325 m2 sú zastavané plochy a nádvoria a 1061 m2 sú záhrady.  Veľkosť základovej dosky je 7,4 m x 10,8 m.  Prístup na pozemok je priamo z asfaltovej prístupovej cesty. Obec je vzdialená 35 km z centra Košíc a  16 km z Moldavy nad Bodvou.  Obec sa nachádza v blízkosti maďarských hraníc.

SIETE

Elektrina - na pozemku.

Vodovod - na pozemku.

Studňa - na pozemku.

Plyn -  pred pozemkom, možnosť napojenia na plyn.

Žumpa - príprava v základoch domu.

Drevodostavby sú napojené na elektrinu 230 V.

Vykurovanie je  v zimnom období  možné realizovať elektrickými konvektormi alebo klimatizáciou.  V kuchyni viete využívať na varenie - elektrické alebo indukčné varné dosky, elektrickú rúru alebo plynový sporák napojený na propán-butánovú bombu.

DISPOZÍCIA  A POPIS CHÁT

Predná stavba - chata - drevodom s elektrikou, možnosťou napojenia klimatizácie, eurookná - izolačné dvojsklo.  Prízemie - 2 x poschodová posteľ, stôl s lavicou, kuchynka s chladničkou, plynový sporák napojený na propán-butánovú bombu, možnosť využitia aj elektrickej a indukčnej platne.  Z kuchynskej časti je  výstup do zobytneného podkrovia s posteľou pre ďalších dvoch ľudí. Viď. foto.

Zadná stavba -  chata - drevodom s elektrikou, možnosťou napojenia klimatizácie, eurookná - izolačné dvojsklo. Prízemie -  priestranná spoločenská miestnosť pre viac ľudí s kompletne vybaveným výčapným pultom a skladovým priestorom. Viď. foto.

Medzi chatkami je umiestnená vonkajšia terasa s grilom a posedením. Zároveň je zámkovou dlažbou pripravený podklad pre altánok.

V blízkosti chát je vyvedený kohútik s pitnou vodou z vodovodu.

Obidve drevostavby sa predávajú vybavené.

Drevodostavby boli postavené pred 10 - timi rokmi a vyžadujú si vonkajšiu úpravu dreveného opláštenia.

LOKALITA 

Ticho, v okolí les, čistý vzduch, pekný výhľad a blízkosť mesta.  Čo viac si človek môže priať?

Doprava je možná autom,  autobusovou dopravou.

Malebná obec Chorváty sa rozprestiera v Košickej kotline,v povodí Bodvy a Turne. Je členom mikroregiónu Údolie Bodvy. Nachádza sa v blízkosti maďarských hraníc. Dnes tu žije niečo vyše 100 ľudí, prevažne maďarskej národnosti. Okolie Chorvátov je bohaté na prírodné krásy i dary prírody. Viac na www.chorvaty.sk.

Veľkosť záhrady Vám umožní zahrať si s deťmi napr. futbal alebo iné kolektívne hry. Na základe celkového hodnotenia typu nehnuteľnosti, jej dispozičného riešenia, použitých materiálov a jej umiestnenia ide o dobrú nehnuteľnosť. 

Kúpa pozemku  s chatami je výbornou finančnou investíciou s istou návratnosťou a zhodnotením!

Odporúčame!

Páči sa Vám táto nehnuteľnosť? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Ďalšie info

Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Konštrukcia stavbydrevená
Oknáeurookná
OstatnéBezbariérový prístup, Sklad
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Studňa, Žumpa
Druh pozemkuna bývanie, záhrada
Spôsob kúreniainé
Využitiesezónne
El. napätie230 V
Typ pozemkuMierny svah
Výmera pozemku1386 m2
Rozmery pozemku15,4 x 90 m