Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 1 izbový / Priestranný pekný 1. izb. byt v PS s úpravami, byt so všetkým, čo má byt mať!

Priestranný pekný 1. izb. byt v PS s úpravami, byt so všetkým, čo má byt mať!

39,5 m2, 6.p/8.p., loggia, PS, plastové okná

63 990,-
39 m2
Iba u násTOP ponuka
Znížená cena
39,5 m2, 6.p/8.p., loggia, PS, plastové okná
Druh ponukyPredaj, Byty, 1 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice I, Sídlisko Ťahanovce
UlicaBerlínska
Výmera39 m2
Počet izieb1
Poschodie6 / 8
Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Počet loggií/balkónov1 ks
Výťaháno
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Hľadáte si štartovací byt alebo sa potrebujete presťahovať z väčšieho do menšieho bytu?

Chcete sa stať vlastníkom bytu, ktorý má všetko, čo má byt mať?

Hľadáte byt v osobnom vlastníctve, ktorý viete kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru?

Chcete mať pekný výhľad  z bytu na denné alebo nočné Košice?

 

Ak áno, tak tento byt je určený práve Vám, vitajte doma!

 

Exkluzívne pre Vás u nás. Ponúkame Vám priestranný  1. izb. byt na sídl. Ťahanovce - ul. Berlínska.

Úžitková výmera bytu je 39,5 m2 (podlahová plocha bytu + pivnica). Byt má loggiu orientovanú na západ.  Byt sa nachádza na 6.p./8. p. a pozostáva z izby, kuchyne, predsiene, kúpeľne a wc. Byt je stredový, teplý a slnečný. Orientácia bytu je na západ.  

 

STAV BYTU

Byt je v pôvodnom stave s úpravami. Úpravy:  v byte bola nanovo vymurovaná stena so vstupom na loggiu a osadené plastové okná v izbe aj v kuchyni.  Podlahy v miestnostiach  - sú PVC, v izbe kryté kobercom. Kúpeľňa je priestranná. Nachádza sa v nej vaňa, umývadlo, pračka. Toaleta je samostatná. Kuchynská linka je pôvodná. 

 

Platby za byt

Správcovi, ktorým je ÚBD Ťahanovce sa platí na jednu osobu 74,- eur/mesiac. Podľa spotreby sa platí za elektrinu a za plyn. Celkové platby za byt terajšieho majiteľa sú 107,- eur.  

 

LOKALITA

Pokojná lokalita, vhodná na bývanie, so skvelou dostupnosťou všetkých doležitých výhod veľkomesta - zastávky MHD, obchodné centrá,  dojazd do centra mesta tromi spôsobmi, rekreačné lokality v blízkosti - bikrosová dráha, lesopark v miestnej časti s tenisovými kurtami a turistickými chodníkmi,  v neďalekej blízkosti  je rekreačná oblasť ANIČKA - bazény, detské ihriská, minigolf, vzdialenejšie sú Kavečany (výhliadková veža, ZOO, lyžiarske vleky),  komplexná občianska vybavenosť  - Poliklinika, pošta, kostoly, materské školy, ihriská,  základné školy, cirkevná základná škola,  centrum voľného času,  základná umelecká škola,  Toto všetko je to, čo hľadá väčšina ľudí bývajúcich v meste. 

 

V okolí sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi.  

 

Susedia sú bezproblémoví a slušní. 

Predaj nie je ničím obmedzený. 

V byte vládne príjemná atmosféra  - príďte sa o tom sami presvedčiť!

 

Páči sa Vám tento byt? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

 

Exkluzívne iba u nás pre Vás

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návrhu na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Touto cestou sa chcem poďakovať pracovníkom realitnej kancelárie ATOMIA, ktorí mi pomohli so sprostredkovaním a kúpou bytu, predovšetkým za ich ochotu, ústretovosť a vysokú profesionalitu. Zvlášť sa chcem poďakovať p. Ing. Michaele Oczeákovej za jej flexibilitu, ľudskosť a...

Adrián

Velmi pekne chcem podakovat realitnej kancelarii Atomia, obzvlast Ing. Alenke Katonovej za vysoko profesionalny, ustretovy a v neposlednom rade ludsky pristup, ochotu pomoct a poradit v ktorukolvek hodinu pri predaji a zaroven aj pri kupe bytu. Vase sluzby p. Alenka Katonova budem vrelo odporucat dalej.

Jarmila