Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Gazdovský dom / Pekný gazdovský dom

Pekný gazdovský dom

39 990,-
574 m2
Iba u násTOP ponuka
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom, Gazdovský dom
LokalitaKošický kraj, Rožňava, Gočovo
UlicaGočovo
Výmera574 m2

Omrzelo Vás už bývanie v panelákovom byte?

Chcete dopriať sebe a aj svojim deťom hry na vlastnom pozemku?

Chcete si zabezpečiť vlastné biopotraviny, radi pestujete alebo chováte hydinu?

Chcete sa tešiť domov z dôvodu, že máte kde zaparkovať?

Exkluzívne pre Vás u nás!

 

Tieto a ďalšie vymoženosti Vám umožní bývanie v 3- izb. dome v peknej lokalite Košického kraja, okres Rožňava,   obec Gočovo. Zaujímavý rodinný dom alebo víkendová chalupa  s potenciálom v peknej a tichej lokalite.

Dom sa nachádza 18 km od Rožňavy v peknej prírode Slovenského raja.  Bezproblémoví susedia. 

 

POPIS DOMU

Rodinný dom je jednopodlažný s čiastočným podpivničením a polozapusteným suterénom.  Nachádza sa na pozemku o celkovej výmere 574 m2. Dom je v pôvodnom stave s úpravami. Úpravy - odizolovanie domu, nové rozvody elektriny a vody a odpadu v kúpeľni, nová dlažba, obklady, sanita, zásobník vody. 

Materiál stavby domu je kombinovaný - základy sú kamenné, stavba z nepálenej tehly a dostavba z polovice 50-tych rokov je z  pálenej tehly. Hrubé múry - 50 cm.  Strecha je sedlová, eternik. Nová strecha je z r. 1955. Dom je atypický - gazdovský s uzatvoreným gánkom a s využiteľným polozapusteným suterénom do  terénu pod časťou domu  - napr. na posilňovňu, práčovňu, kuchyňu.  Pôvodný gánok bol v 50 - tych rokoch uzatvorený, realizovala sa tehlový dostavba spálne a zadnej komory s výstupom na povalu.  

 

DISPOZÍCIA DOMU

Zo vstupnej predsiene (uzatvotený gánok) je vstup  do hlavnej obytnej časti  domu, kde sa nachádza - predsieň, kúpeľňa spojená s toaletou, obývacia izba, spálňa, kuchyňa a menšia izba - využívaná ako skladový priestor. V polosuteréne je komora, predsieň, izba s bývalou kuchynskou časťou, kúpeľňa - samostatný vstup z pozemku. V pivničnej časti je technická miestnosť s kotlom a vodárničkou.   Orientácia domu je na juhozápad  a čiastočne severovýchod. Podlahy v izbách sú - drevené repasované parkety, v kuchyni betón s krytinou PVC, kúpeľňa dlažba, obklady.  Okná sú zdvojené drevené. Interiérové zárubne a dvere sú drevené. Kúrenie - ústredné zabezpečené kotlom na plyn. Alternatíva kúrenia sú  - funkčné kachľové pece v jednej izbe a piecka na tuhé palivo v kuchyni.  Dom má dva komíny - jeden na plyn a druhý na kachľovú pec. 

 

SIETE - plyn, elektrika, obecná voda,  odpad je zvedený do  žumpy, ďažďová voda je zvedená do samostatnej šachtičky.

 

Dom je ihneď obývateľný. Možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. 

 

Dom sa nachádza v peknom prostredí. Ďalšie informácie o obci na www.gocovo.sk.

 

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

 

Pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať pani Ing.Katonovej a taktiež celej realitnej spoločnosti ATOMIA za pomoc pri predaji,hľadaní a kúpe nehnuteľnosti. Hlavne pani Katonovej za ochotu,trpezlivosť,profesionálny a taktiež veľmi milý prístup. Každému mozeme Vaše služby len odporúčať. Dakujeme

Zuzana

Chceli by som sa veľmi pekne poďakovať pani Ing. Alenke Katonovej za výnimočné nasadenie a super komunikáciu. Len vďaka jej šikovnosti sa nám podarilo získať to čo sme tak veľmi chceli. Do budúcna prajeme ešte veľa pracovných, ako aj osobných úspechov. Už sme Vás aj odporučili a...

Mária&Ľubo