realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

6 izbový

879 m2

134 990,-

Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Ždaňa
UlicaŽdaňa
Výmera879 m2
Počet izieb6
Ing. Alena Katonová

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Ľudia sa rodia ale pozemky nie a preto si nenechajte újsť možnosť kúpy priestranného domu v stave hrubej stavby s väčším pozemkom v obci Ždaňa!

Dom v dostupnosti 15 minút cesty autom z lokality Košice IV. je určite zaujímavý.

Chcete dopriať svojim miláčikom viac hier na vlastnom pozemku?

Túžite mať viac súkromia vo Vašom novom bývaní ?

Chcete mať dvojnásobnú radosť z príchodu domov z dôvodu, že máte kde zaparkovať?

Ak áno, tak tento dom je určený práve Vám -  Vitajte doma!

Realitný maklér Alena Katonová a RK Atomia Vám ponúka kúpu rozostavaného domu v stave hrubej stavby s platným stavebným povolením. Dom sa nachádza v slepej uličke a teda tichej časti obce Ždaňa.

POZEMOK

Výmera pozemku, na ktorom stojí dom je 879 m2 . Pozemok má dokonalé rozmery - 25,9 m x 33,9 m, výbornú orientáciu, dostatok svetla a rovinatý charakter. Prístupová cesta je asfaltová. Zastavaná plocha domu má veľkosť 150 m2. Výmera zvyšného  pozemku je  729 m2. Celý pozemok je vedený na liste vlastníctva ako stavebný pozemok. Umiestnenie stavby je v prednej časti pozemku. 

Ak túžite po detskom ihrisku alebo bazéne v záhrade - nemusíte sa ničím obmedzovať, priestoru na ich realizáciu je tu dostatok.  Ak snívate o pestovaní bio zeleniny a chove bio hydiny, tak aj tieto sny si viete bývaním v dome naplniť.   

SIETE

Dom je napojený na elektrinu, prípojka plynu je na pozemku, vodovodná šachta je na pozemku, plánované odkanalizovanie domu formou septiku.

STAVBA

Dvojpodlažný dom s podkrovím je postavený z kvádrov a je priestranný.  Strecha je sedlová, samonosná,  krytina škridľa. Dom je zaujímavý hlavne možnosťou dokončenia domu PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV.  Predaj domu nie je ničím podmienený. Dom je kúpou voľný. Na dome neviazne žiadna ťarcha.

ZREALIZOVANÉ FÁZY HRUBEJ STAVBY:

- odstránenie ornice a výkopy

- základy a základová doska

- prípojky inžinierskych sietí a vodorovné rozvody v základoch

- izolácie proti vode pod múrmi a priečkami 

- zvislé konštrukcie - obvodové a nosné múry, priečky

- vodorovné nosné konštrukcie podlaží - stropy (železobetón), deka, schodisko

- komín

- strecha - krov, krytina škridľa

- čiastočne výplne stavených otvorov 

DISPOZÍCIA RODINNÉHO DOMU

Podzemné podlažie (PP)  - podpivničenie -  polozapustený suterén. Pekný priestor vhodný na ďalšie využitie - napr. posiľňovňa, wellness, práčovňa, technická miestnosť.

1. nadzemné podlažie (NP) – obytný priestor - chodba, kúpeľňa, technická miestnosť, obytné miestnosti. 

Podkrovie  - možnosť zobytnenia podkrovia podľa potrieb nového majiteľa domu. Možnosť zmeny strechy zo sedlovej na plochú.

LOKALITA

Ždaňa sa nachádza v okolí Košíc a je vzdialená 15 km od mestskej časti Košice IV. - Barca.  Obec leží v nadmorskej výške 185 m juhovýchodne od Košíc na styku Košickej kotliny so Slanskými vrchmi pri vtoku rieky Olšavy do Hornádu. Je súčasťou územného obvodu Čaňa v okrese Košice-okolie. Podľa pôvodnej rajonizácie osídlenia SR bola strediskovým sídlom. V spádovom území sa nachádzali nestrediskové obce Vyšná a Nižná Myšľa, Skároš a Trstené pri Hornáde. Tieto územné a funkčné väzby pretrvávajú najmä v školstve aj teraz. Dnes je v obci 326 obytných domov s počtom obyvateľov 1300. Všetky domácnosti sú napojené na spoločný vodovod, obec je plynofikovaná, je v nej obecné zdravotné stredisko, pošta, dve základné školy, osobitná škola internátna a plne organizovaná materská škola. Obec sa nachádza na území historického regiónu, zvaného Horný Abov, ktorý sa vyznačuje významnými prírodnými hodnotami.  Viac o živote v obci sa dozviete na stránke zdana.sk. 

V tomto rodinnom dome s pekným pozemkom si každý nájde svoj priestor pre prácu, učenie ale aj oddych a relax.  Príďte sa o tom presvedčiť aj sami!

VOLAJTE  na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

Ďalšie info

Stav objektuvo výstavbe
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Počet loggií/balkónov1 ks
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbykvádrová
Typ strechysedlová
Oknápôvodné
OstatnéŠpajza, Pivnica, Sklad
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Žumpa
Výmera pozemku879 m2
Rozmery pozemku25,9 x 33,9 m
Druh parkovaniavo dvore
Spôsob kúreniaústredné
El. napätie240/400 V
Typ pozemkuRovinatý
Energetický certifikátNEMÁ