Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Predaj viacgeneračného domu v Hriadkach, odporúčame! Dohoda istá!

Predaj viacgeneračného domu v Hriadkach, odporúčame! Dohoda istá!

5 izb. rodinný dom + polosuterén, 1721 m2 záhrady, 716 zastavané plochy a nádvoria

52 900,-
180 m2
Iba u nás
Znížená cena
5 izb. rodinný dom + polosuterén, 1721 m2 záhrady,  716 zastavané plochy a nádvoria
Druh ponukyPredaj, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Trebišov, Hriadky
UlicaHriadky
Výmera180 m2
Počet izieb5
Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggiabalkón
Počet loggií/balkónov1 ks
Typ domusamostatne stojaci
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Ste veľká rodina?

Túžite po spoločnom viacgeneračnom bývaní?

Chcete bývať v obci, ktorá je dopravným uzlom a bezproblémovo sa dostanete spojmi SAD na smer Košice, Michalovce, Vranov nad Topľou a Trebišov?

Omrzel Vás už život v paneláku a chceli by ste si užívať život na dedine a relaxovať prácou v záhradke?

Ak áno, tak Vám ponúkame na predaj jednopodlažný 5 izb.  obytný dom skolaudovaný v  r. cca 1970.  Pozemok je o výmere 2437 m2, z toho zastavané plochy sú : 716 m2 a 1721 m2 sú záhrady.  Dom mal   v minulosti obývaný polosuterén a  je spojený so starším gazdovským domom postavený z kvádra  - 2 x izba, kuchyňa. Eterniková strecha domu je pultová a umožňuje zobytnenie podkrovia (v súčasnosti má vykier s oknom a výstupom na balkón). Dom je z kvádra, okná sú zdvojené drevené s vonkajšími hliníkovými žalúziami. Dom je napojený na  inžinierske siete - obecnú vodu, plyn a elektriku. Odpad formou žumpy.   Kúrenie je ústredné.  Prístup k domu je z hlavnej cesty. 

Dispozícia domu: 

Polosuterén: 2 x izba, kuchyňa,  skladové priestory, technická miestnosť, vstup do garáže. 

1. nadzemné podlažie: 5 x izba, kúpeľňa, ktorej súčasťou je toaleta, pripojenie na pračku, komora, prepojenie so vstupom do suterénu a do staršieho domu. 

Starší dom: kuchyňa, 2 x izba.

Dom je čiastočne podpivničený. 

Orientácia domu - JV a SZ. Dom je vhodný na viacgeneračné bývanie, príp. na podnikanie spojené s bývaním. Bezproblémoví susedia. Možná dohoda na cene. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie. 

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

 Exkluzívne pre  Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

 

 

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Touto cestou sa chcem podakovat spolocnosti Atomia za sprostredkovanie bytu a pomoc pri kupe bytu. Profesionalny pristup, ochota, ludske jednanie. Obzvlast sa chcem podakovat p. Oczeakovej, ktora bola stale ustretova, napomocna a ochotna pomoct kedykolvek. Atomiu odporucam jednoznacne a hlavne p. Oczeakovu.

Ferdinand V.

Maximálna spokojnosť s realitnou kanceláriou Atomia a hlavne s maklerkou p. Ing. Oczeákovou za jej profesionálny prístup a serióznosť.

Matej Holda