Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Ostatné / Chaty a chalupy / Ranč s drevenicou, okúzľujúca príroda - Váš relax!

Ranč s drevenicou, okúzľujúca príroda - Váš relax!

19400 m2, 5 izieb, terasy, technické a hospodárske priestory

133 000,-
19400 m2
Iba u nás
19400 m2, 5 izieb, terasy, technické a hospodárske priestory
Druh ponukyPredaj, Domy, Iný objekt na bývanie a rekreáciu, Ostatné, Chaty a chalupy
LokalitaKošický kraj, Gelnica, Henclová
UlicaHenclová
Výmera19400 m2
Počet izieb6
Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Konštrukcia stavbydrevená, zmiešaná
Oknápôvodné
OstatnéBezbariérový prístup, Sklad, Krb
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Chcete sa ktorýkoľvek deň v týždni  alebo cez víkend hrať s deťmi alebo vnúčatami v lone prírody?

Túžite relaxovať po namáhavom pracovnom týždni  v krásnom prostrední  Slovenska  s priateľmi svojho života?

Snívate o drevenici s vôňou dreva ?

Ste podnikavý typ, chcete investovať a rozvíjať turizmus na Slovensku?

Ak áno, tak táto ponuka je určená Vám!

Pre Vás u nás!

 

V okúzľujúcej prírode Slovenska ponúkame na predaj (so súhlasom majiteľa)   ranč o výmere 19400 m2 s krásnou celoročne obývateľnou  a zariadenou pôvodnou drevenicou, so samostatným domčekom pre správcu ranča. V blizkosti obce Henclová, časť Záhajnica, okres Gelnica.

 

Drevenica je dlhá 30 metrov. Na prízemí je predná izba - spálňa s pracovňou, kuchyňa s malou jedálňou, technická izba s wc, kúpeľňa s wc, spoločenská hala o výmere 50 m2 s krbom, ktotolňa, dreváreň, terasa a prístrešky. Na poschodí sú tri spálne. Drevenica je zariadená, možnosť okamžitého užívania. 

 

Objekt je napojený na elektriku, na vodu z vlastnej studne, odpad je napojený na žumpu. 

Drevenica prešla rekonštrukciou. V drevenici sa v r. 2003 komplet zrekonštruovali rozvody vody pripojené na vlastnú studňu, nové el. rozvody, nové centrálne vykurovanie na tuhé palivo s radiátormi, kozub, bola osadená liatinová piecka a kuchynská linka. V kuchyni je taktiež plynový sporák na plynovú bombu, elektrický sporák s el. platňami a elektrickou rúrou. O kúrenie máte postarané - drevo na kúrenie na obdobie 2-3 rokov je k dispozícii. V kúpeľni sa nachádza vaňa, toaleta, pračka, umývadlo, rebríkový radiátor. Druhá toaleta sa nachádza v technickej miestnosti. 

 

Pozemok križuje obecná cesta s prístupom na hlavnú asfaltovú cestu. Máte radi žblkont potôčika? Pozdĺž hranice pozemku pod lesom tečie pstruhový potok.

 

V ponúkanej nehnuteľnosti vládne príjemná atmosféra  - príďte sa o tom sami presvedčiť!

 

Páči sa Vám táto ponuka? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com.

 

Využite našu pomoc v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu bytu formou hypotekárneho úveru "šitého na mieru" pre Vás našim nezávislým finančným poradcom. 

 

Exkluzívne iba u nás pre Vás

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návrhu na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Touto cestou sa chcem poďakovať pracovníkom realitnej kancelárie ATOMIA, ktorí mi pomohli so sprostredkovaním a kúpou bytu, predovšetkým za ich ochotu, ústretovosť a vysokú profesionalitu. Zvlášť sa chcem poďakovať p. Ing. Michaele Oczeákovej za jej flexibilitu, ľudskosť a...

Adrián

Chcem vyjadriť spokojnosť s prácou RK Atomia a zvlášť Ing. Oczeákovej za spoluprácu pri predaji RD. Za jej ochotu, trpezlivosť a profesionálny prístup, s ktorým riešila všetky problémy pri obhliadkach nehnuteľnosti. Jej ochotu s ktorou vychádzala v ústrety obidvom stranám....

Rybárová