realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

700 m2

59 990,-

Druh ponukyPredaj, Pozemky, Pre bývanie, Záhrada
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Kráľovce
UlicaKráľovce
Výmera700 m2
Ing. Alena Katonová

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Cena pozemkov každým rokom rastie!

Ak máte voľné finančné prostriedky, investujte ich do pozemku!

Staňte sa vlastníkom pozemku v tichej lokalite, na ktorom si postavíte rodinný dom podľa Vašich snov alebo rekreačný domček na rodinné víkendové a prázdninové pobyty.

Ak máte voľné finančné prostriedky, investujte ich do pozemku!

Pekný rovinatý pozemok  v intraviláne obce Kráľovce čaká na Vás!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová a RK Atomia Vám exkluzívne ponúka rovinatý stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu. Špecifikácia celého pozemku na LV je : zastavané plochy a nádvoria - 700 m2. 

Obec Kráľovce sa nachádza v severo - východnej části okresu Košice - okolie. Obec je súčasťou vidieckého osídlenia v údolí rieky Torysy medzi krajskými mestami Košice a Prešov s optimálnym dopravným napojením na dialnicu D-1. Vzdialenosť obce od Košíc je len 9 km. Samosprávny kraj je Košický, okres Košice - okolie, región Abovský, rozloha obce 654 ha, počet obyvateľov 1130.  Prvá písomná zmienka je z r. 1388

POPIS POZEMKU

Výmera pozemku evidovaná na liste vlastníctva je 700 m2.

Prístup  na pozemok -  asfaltová obecná komunikácia, cesta I. Triedy.

Rozmery pozemku sú:  šírka 10 m,  dĺžka 70m. Dohoda so susedom na stavbe domu 1 m od plota. Vizualizácia dvojpodlažného domu o šírke 6,6 m a pôdorysy jednotlivých podlaží domu  zašleme na vyžiadanie.

Inžinierske siete:

Elektrina -  elektrický stĺp je pri pozemku.

Plyn -  prípojka na plyn je  na pozemku.

Voda - obecný vodovod, vodomerná šachta je na pozemku.

Odkanalizovanie  budúceho domu  - žumpa, kanalizácia zatiaľ nie je, obec kanalizáciu postupne rieši (schválený projekt)

Občianska vybavenosť:

Obec Kráľovce má  materskú školu, základnú školu, sakrálne stavby, poštu, obecný úrad, zdravotné stredisko s ambulanciou praktického lekára pre deti a dospelých, zubnou ambulanciou, lekárňou, obchody, pohostinstvo.  Deti ale aj dospelý si môžu zašportovať na futbalovom ihrisku, multifunkčnom ihrisku, športovej hale a posilňovni a byť aktívny v oddieloch JUDA, stolného tenisu a jazdeckej školy.  Samozrejmosťou je Klub dôchodcov a Hasičský zbor. 

Do Kráľoviec sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou z Košíc a z Prešova.

 Čítajte podrobnejšie informácie o obci Kráľovce  na: http://www.kralovce.sk.

Susedia sú bezproblémoví a slušní. 

Staňte sa aj Vy spokojným občanom obce Kráľovce!

Tento pozemok si Vás určite získa. Dajte mu šancu a pôjdeme si ho spoločne pozrieť. Bez váhania ma kontaktujte na t.č. 0907900717 alebo mi napíšte na alenkakatonova@gmail.com. Ďakujem, dopočutia a dovidenia. Váš realitný maklér Alena Katonová

Exkluzívne U nás pre Vás!

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Využite našu pomoc v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu bytu formou hypotekárneho úveru "šitého na mieru" pre Vás našim nezávislým finančným poradcom. 

 

 

Ďalšie info

Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Žumpa
Výmera pozemku700 m2
Rozmery pozemku70x10 m
Druh pozemkuna bývanie, záhrada
Typ pozemkuRovinatý